Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes kismama vagyok....

23 hetes kismama vagyok. Tegnaptol, ahogy közeledik a telihold ideje, nem rugdal, azaz nem mozog a babám. Ez teliholdtol lehet, v semmi köze hozzá?

Figyelt kérdés
söt már evés után sem,meg reggel sem,pedig akkor szokott.nagy baj nem lehet,mert viszont kinyomni,kinyomja magát,és ott bekeményedek.de akkoris ezt nem értem,hogy mért nem rugdal?
2009. szept. 2. 13:47
 1/2 anonim ***** válasza:

próbáld meg,hogy a hasadra engedsz egy kis hideg zuhanyt!

Hallottam,hogy ez beválik!

2009. szept. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem teliholdkor nagyon aktív szokott lenni a pici. Viszont az teljesen természetes, hogy vannak nyugodtabb napjai, emiatt ne aggódj! Amikor én ezért aggódtam, próbáltam kicsit finoman megnyomkodni, hanyatt feküdni, esetleg kólát inni, hogy beinduljon. De igazából 2-3 nyugodtabb nap egymás után nem aggasztó, főleg, ha azért valamennyit olyankor is mocorog. Ja, és 1-2 napja nekem is kevesebbet mocorog a kislányom, persze, lehet, hogy neki már szűk a hely is.

Nyugodt, boldog babavárást!

35 hetes kismami

2009. szept. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!