Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes km vagyok 72kg-val...

23 hetes km vagyok 72kg-val kezdtem és most vagyok 82kg. Védönö, orvos még nem mondott semmit de lassan fog. Mit ehetnék?

Figyelt kérdés
Magas a vèrnyomàsom is 4x1 dopegytet szedek így 119/70 körül van +-egy kicsi.Sószegèny dièta?Heti egy gyüminaptól lenne baja a babának?Nem a hízáson van a hangsúly csak èrzem hogy egyre nehezebb lèpcsözni stb.4.-ken lakom lift nincs mindennap sètálok egy fèlóràt ha engedi az idö.Vizesedem is picit fehèrje nincs a vizeletemben.Magzatviznek ugye nem lesz baja ?A gyüminapra gondolok nem olyan drasztikus vizhajtás ugye?
2013. jan. 29. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
kevés nasi,kevés kenyér.nem kell sokat enni,inkább sokszor keveset.sok zöldség,gyümölcs,de ne tarts szerintem gyümölcsnapot.
2013. jan. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább úgy csináld, hogy minden nap eszel valamilyen zöldséget, gyümölcsöt. Vacsi lehet csak az. Kenyér helyett én abonettet eszek és kerüld a zsírosabb kajákat. Ennyi elég.
2013. jan. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
só meg fűszerszegény diéta, nekem is ezt mondták, nagyon vizesedtem is most már szinte teljesen elmúlt, kevés tésztát, kenyeret egyél, sokszor egyél keveset, a gyümölcsnapról kérdezd meg az orvosod, hogy ő mit szólna hozzá
2013. jan. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a sok alma segitett,viztol is meg tudtam szabadulni, ja es volt hogy ebedre vagy vacsira sima fott krumplit ettem kis tejfollel...ja,es ha tehetedsetalj minden nap fel orat..a seta ota n vizesedem,pedig mar a 37. hetben vagyok,es elotte vizesedtem.
2013. jan. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem kell gyumolcsnap.

Szimplan ne egyel kenyeret, vagy csak reggelire, de akkor sem kell sokat, figyelj a fozesnel arra, hogy menyi olajat, zsirt hasznalsz, keruld a sutiket, edessegeket, tesztaeteleket.

Egyel sok hust, zoldseget, gyumolcsbol pedig foleg almat, vagy citrusfeleket.

Igyal sokat.

Nem kell fogyozni, de tenyleg eleg temposan nott a sulyod, erre nincs szuksege a szervezetednek.

2013. jan. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Én is 23+6 hetesen voltam védőnőnél utoljára,akkor megmért,és én is kereken 10 kilót szedtem fel. Csak én már 88,5 kilónál tartok,mert én 78,5 kilóval kezdtem.

De azóta már eltelt 2 hét,és biztos,hogy megint híztam.

Szóval nekem a védőnő már szólt érte,hogy ha hízok még,akkor kórházba fektet.De diétáznom kell,nem ehetek tésztát,kenyeret,sütit,édességet meg végül is semmit sem ami jól esne.Csak puffasztott riszt ehetek,meg sovány húsokat,meg sovány tejtermékeket,ha nagyon édesség ehetném van akkor müzli szeletet ehetek,zöldséget meg gyümölcsöt szabad még.

Néztem videót a youtube-on a terhesség alatti hízásról,és ott egy orvos ajánlja a gyümölcsnapot egy héten egyszer,mert az vissza szorítja a hízást és jó vízhajtó hatású.Úgyhogy biztos nem lesz tőle baja a babának.


26 hkm

2013. jan. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!