Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39-40-dik hétben járo kismamik...

39-40-dik hétben járo kismamik, mi újság veletek. éreztek már valamit?

Figyelt kérdés
7.-re vagyok kiírva,de még semmi kulonoset nem érzek.Igaz bo 1 ujjnyira nyitva vagyok,de a nyákdugo még nem ment el.A 30. héttol a méhlepény 3. fokban érett.Hasam már nagyon lent van,a baba feje is beékelodott,de ennyi.Ti hogy érzitek magatokat?
2009. szept. 2. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én 39 hetes leszek vasárnap. Nekem sem ment el még a nyákdugóm. Sokat görcsöl a hasam és a baba fejét is szoktam érezni. Rengeteget mocorog, szegénynek már biztos nincs elég helye :-) Van egy olyan érzésem hogy hamarabb kijön mint ahogy kivagyok írva, de ki tudja. Már nagyon várjuk. Nagyon sokat szokott csuklani is. És neked?
2009. szept. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, én is 7-re vagyok kiírva, de már 2 ujjnyi volt a tegnapi vizsgálaton a méhszájam és mintha ma már a nyákdugó is megyegetne. A Ctg mutatott fájásokat, én nem sokat érzek belőle. Ma is megyek a dokimhoz, majd meglátjuk. Várom is meg parázok is, pedig már a második, csak a nagyobbik már 9 éves. Így egy kicsit majdnem olyan mintha az első terhességem lenne. Remélem minden rendben lesz.

Könnyű szülést, sok egészséget és boldogságot kívánok Nektek.

2009. szept. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem is a 2.baba,az elso 10 éves,egyhogy tudom mit érzel.Nekem nem mutatott fájásokat,már azért jo volna túl lenni rajta.Konnyu szulést nektek is.
2009. szept. 2. 16:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én szombatra vagyok kiírva(05.-e) és nekem is második. Az első 6 éves:-)

Nekem a nyákdugó már két hete elment,máhszáj bő egy ujjnyira nyitva,két napja voltak nagyon erős jóslóim is,azóta alig birok menni,minden csontom fáj. Holnap megyek ctg-re,magazatviznézésre hát meglátjuk..... Hasam nekem is lent,buci beékelődve,jó lenne ha nem hordanám túl. Bizzunk a pénteki hidegfrontban és teliholdban:-)

Könnyű és gyors szülést kívánok mindenkinek!

2009. szept. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!