Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pénteken erős hidegfront és...

Pénteken erős hidegfront és telihold is várható. Van aki várja, hátha kibújik a baba? Van benne valami? Előbb is beindíthatja a szülést?

Figyelt kérdés

Én még nem szeretnék szülni pár hétig, 35+1 hetes vagyok. De van akinél esetleg előbb indította be a szülést?

Sok a jóslóm és sokat keményedek. Van hogy napi 10-nél többet. De a kórházi csomagomat tegnap összeraktam pedig még nem terveztem, és ma láttam a neten hogy péntekre mi várható.


2009. szept. 2. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy valaki erre fogja...

De a baba születését a baba határozza meg. A tüdejében-ha megérett- termelődik egy hormon, ami a magzatvízbe jutva beindítja a szülést.

Én abszolut frontos időben húztam ki az utolsó pár hetet, a védőnő mindig azzal fogadott, hogy "...te még mindig egyben?... A szülészet hetek óta tömve volt, de én ráhúztam 8 napot..

2009. szept. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én szombatra vagyok kiírva ugyhogy én bizom benne :-) Két napja menni is alig birok éjjel nagyon erős jóslóim is voltak. Két hete méhszáj nyitva,nyákdugó elment,hátha..... Habár nekem már két hete igérgeik hogy bármelyik nap szülök és lám már itt vagyok a kiírt időpontnál frontok ide vagy oda. De ez már hátha....
2009. szept. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jajj, én már nagyon várom. Remélem hétvégén mehetünk, bár én jövő keddre vagyok kiírva, panaszom nincs, de már szeretnék a kisbabámmal együtt kint lenni. Úgyhogy én bízok a frontban :)

Viszont nálam semmi előjel. Nem keményedek, nem görcsölök, a méhszájam 2000, nyákdugó a helyén, és teljesen jól érzem magam, tényleg nem fáj semmim.Már minden reggel azt várom, h hátha rámtör a fészekrakó láz....de az sem!

KItartást kívánok és könnyű szülést kívánok mindenkinek!

39 h. pocis

2009. szept. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nahát, én napra pontosan annyi idős vagyok, mint Te, kedves kérdező! Hát, nekem a legutóbbi teliholdkor egész éjjel nem aludt a baba, pedig amúgy nyugodtak az éjszakáink. Viszont én még nagyon bízom benne, hogy nem akar ilyen hamar kibújni, mert nekem még sok a dolgom a szülés előtt. Szerintem hatnak rájuk a frontok is, de talán nem annyira, hogy a 35. héten emiatt induljon meg a szülés.
2009. szept. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves utolsó! Nekem is van még dolgom, vasalni a babarucikat, a kiságyat összerakni, takarítani... Nekem is volt egy olyan éjszakám hogy a babám egyáltalán nem aludt és én is max 3 órát. Lehet hogy épp telihold volt akkor? Pár hete történt.

Sok boldogságot így a végére! Reméljük még van pár hét hátra!

2009. szept. 3. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!