Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A múlt héten kedden elkezdtem...

A múlt héten kedden elkezdtem vérezni 5 hetesen. Mi történik a testemmel? Lehet még esélyem?

Figyelt kérdés

Péntekig tartott, de egyre kevesebb volt és aztán elmúlt a hétvégére. Görcsöm nem volt, csak éreztem a hasam, mint mindenki ilyenkor. A kórházban azt mondták hogy sajnos a spontán vetélés előfordul szinte minden második nőnél. Bent tartottak pár napig. Az uh-n nem láttak semmit (petezsák vagy vm) sajnos, de a pénteki vizelettesztem halványan + volt. De a hcg-nek idő (pár nap) kell hogy kiűrüljön. Azt mondták hogy 1-2 hét múlva csináljak még1 tesztet a biztonság kedvéért. Ma elkezdtem egy picit barnázni. Nem sok, pár csepp és a hőm du-án mértem ma 37,2 még mindíg. A cicim nem fáj már.


Lehetséges hogy megmaradhatott, csak az uh-n nem látták?

Miért barnázok ha 4 napja elmúlt a vérzésem?


2008. jún. 3. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megrémíszteni, nem gondolt rá az orvosod, hogy méhen kívüli is lehet? Én 14 hétig vérezgettem meg hőemelkedésem volt mire rájöttek, nekem ráment a petevezetékem, meg majdnem én is. Ha a következő teszt is + akkor sürgősen doki.
2008. jún. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a vetélés lehetősége is fennál, erre is készítsd fel magad, mint lehetőség.

De 5 hetesen még nagyon fiatal vagy, a vérzés lehet "mensi", és lehet, azért nem láttak még semmit az uhon.

Mást nem tudsz tenni, mint vársz, türelemmel és nyugalommal, mert az fontos, főleg az hogy pozitívan állj hozzá, és 2 hétmulva visszamész dokihoz, és kiderül.

Bízz, higgy, ez nagyon fontos, de ha mégsem siekrülne, ne keseredj, ne add fel, igen, sajnos sok spontán vetélés van. De legközelebb majd sikerül!!

És lehet, már most is sikerült!!!CSak türelem!

2008. jún. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! nekem is méhen kivüli volt, de mondjuk és barnával kezdtem aztán vérzés, nekem hamar rájöttek a dokik... De mindenképp hívd fel újra az orvosod! Mert ha már elvetétél és már nincs benned semmi akkor hcg sem lehet... hacsak nem van benned még egy kicsi, de akkor a doki mondaná, hogy kell ey egészségügyi kaparás...
2008. jún. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!