Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3. babámat várom. De már most...

3. babámat várom. De már most látszik a hasam pedig 6 hetes terhes vagyok. Normális ez?

Figyelt kérdés
Jövő héten megyek dokihoz.Nem voltam vékony.Meg hamar jött a 3 .baba a kislányom most 18 hónapos.Normális hogy már most látszik a hasam???Vagy csak fel vagyok puffadva???Vagy ha talán ikrek akkor hamarabb látszik?
2013. jan. 30. 08:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Fel van fújódva.
2013. jan. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Minél többedik terhesség, annál előbb látszik. De lehet puffadás is akár, ez majd pár hét múlva kiderül.
2013. jan. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is a 3.-at várom. Én már a 9. héten kismamagatyókat hordtam vele. Pedig az elsővel csak 10 héttel később. :-)
2013. jan. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is a harmadikkal vagyok babás, nekem is hamar látszott pedig nem ikrek:)


25hkm.

2013. jan. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A 3. babát a 9. hétig tudtam titkolni, de anyám már a 7. héten kiszúrta. A 10. héttől már kismamaruhákat hordtam.


Összehasonlításképpen az első terhességemet a 18. hétig nem vette észre senki. És kg-ra tök ugyanannyi voltam, mint most.

2013. jan. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Többedik terhességnél teljesen normális. Nekem is többedik terhesség, és látszott már 6 hetesen, pedig kilóra nem híztam több hétig, a hasam mégis láthatóan nőtt.
2013. jan. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jo neked:)Én 14 hetes vagyok és semmi:(nekem első baba...
2013. jan. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A méh még bőven a szeméremcsont mögött van. ez csak puffadás.
2013. jan. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna a kérdést! :)

Nekem is a 3. gyerek, akkora a hasam 6 hetesen, mintha már 3 hónapos lennék. Már most elővettem a kismama gatyáimat, mert nem bírom, ha szorít a nadrág, attól is rosszul vagyok!

Ezek szerint normális! :)

2013. jan. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!