Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19+2 hetes terhes vagyok. Nem...

19+2 hetes terhes vagyok. Nem érzem még mozogni a babámat. Már kivagyok idegileg. Volt aki hasonlóképp járt?

Figyelt kérdés

Itt is csomó olyat olvasok, hogy már 15-16 hetesen érezte a babát, hiába 1.baba, meg irják, hogy "ma nem mozgolódott annyit, baj lehet ez 18 hetesen?" Hát nekem nemhogy annyit, de semennyit nem mozgott még /vagyis hogy nem éreztem mozogni/. Annyira félek! :( Dokihoz 1 hét múlva megyek.

Valaki, aki szintén későn érezte a babáját? Vagy nem érezte és kiderült, hogy tényleg baj van?


2012. szept. 16. 09:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én 17 hetes vagyok és én se érzem sajnos
2012. szept. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ne aggódj! Én csak a 20. héten éreztem a babámat, (1. baba) azóta meg leállítani sem lehet. :) Nekem azt mondta a doki, hogy valószínű azért nem éreztem korábban, mert vastag a hasfalam (nem vagyok kövér vagy ilyesmi), és nagy erőt kell kifejtenie a bébinek ahhoz, hogy megérezzem. Erősödnie kellett még!

24 hkm

2012. szept. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én kb félidősen, 20 hetes korában éreztem először, onnantól viszont rendszeresen. Szóval még ne aggódj. Azt írják h általában a 20. hét körül kell érezni, persze van, aki hamarabb. Gondolom babától és testalkattól is függ.
2012. szept. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, hamar fog változni a helyzet. 17 hetesen egyetlen egy mozgást éreztem éjjel, mert nem aludtam, aztán 18 és fél hetesen a következőt is éjjel, mert szintén nem aludtam, a harmadikat 20 hetesen. Napi mozgást, de eleinte még nagyon enyhét, amolyan bélmozgásra emlékeztetőt 21+4 héttől érzek. Azóta kb. 4 olyan napom volt, hogy csak éjjel éreztem.


27+6 hkm

2012. szept. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A 4-es voltam: és én ugyanígy veszettül kerestem az okát a neten, a fórumok olvasásával, mint Te. :) Tényleg ne aggódj, minden rendben lesz. Nemsokára már azt is tudod, kifiú vagy kislány. :)
2012. szept. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm, aranyosak vagytok. Próbálok nem idegeskedni emiatt, meg gondolom megnyugszom majd a vizsgálat után, ha minden rendben lesz, de azért lassan 20hetesen és még terhesnek sem érzem magam, aggasztó :/ Úgy legyen, ahogy irtátok :)
2012. szept. 16. 10:14
 7/12 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! Ez attól is függ, milyen vastag a bőröd, hol tapad a méhlepényed...

Én az első babámat várom, az első mozgását 16. hét körül éreztem, de azután semmi, rendszeresen pedig a 19-20. héttől. De nekem nagyon vékony a bőröm, bár mellső fali a lepényem, ami állítólag tompít rajta...


De tényleg nincs min aggódnod, biztos nemsokára megérzed... A babád biztos, hogy mozog! Gondolom UH-n láttátok is... Később meg azt fogod várni- amikor nincs már elég helye és erősen üt, rúg, ami mellesleg kellemetlen és néha fájdalmas- hogy mikor alszik már el, vagy mikor pihen egy kicsit... :)


32 hkm

2012. szept. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én a 3. babát a 22. héten éreztem először.... Képzelheted. Mellső falon tapadt a lepény és a baba is úgy feküdt, hogy nem éreztem.
2012. szept. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ÁÁÁ hát szivemből szólsz.. én is itt hisztériázok már hogy nem érzem, pedig mindenki érzi csak én nem. Néha mintha flippereznének a hasamban, de azt is csak este nyugalomban érzem. Nekem melső fali elvileg a lepény, és a baba is hátul fekszik a jóóól hátrahajló méhemben, ugyhogy 20. hét előtt nem fűzök reményeket.. :D 18+1 vagyok épp. A párom mindig nyugtat, hogy a könyvekben is a van hogy kb 20. éten érzem, de ez engem nem nyugtatott meg. Szívhangfigyelővel figyelgetem, teljesen rendben van, csak gondolom még picike :)
2012. szept. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én pontosan 19+5 hetesen kezdtem el először érezni a babámat (első baba, mellső fali lepény)!

Ne aggódj, hamarosan bejelentkezik és utána már többször is naponta :) Imádom! :)

28 hetes kismami

2012. szept. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!