Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes múltam, pár napja...

5 hetes múltam, pár napja délutánonként görcsöl a hasam, hasonlóan mint mielőtt meg szokott jönni, csak enyhébben. Ez ugye nem jelent bajt? Nem tudom, mi ilyenkor a normális, első baba lesz.

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Minden oké, a görcsök természetesek:)

Gratulálok, boldog babavárást!


25hkm.

2013. jan. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Húúú már nem is tudom,hogy hanyadik lehetsz,aki ezt kérdezi..ilyen kérdés minden nap van minimum egy.

Teljesen normális amit érzel,mivel nyúlnak a szalagok,változnak a szövetek.Ha viszont egy pici vérzést bármikor is észre veszel,akkor azonnal fordulj orvoshoz,mert terhesség alatt a pici vérzés sem jelent jót!!Amíg nincs vér,nincs is baj. :)

Boldog babavárást.


26+1 hkm

2013. jan. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nyugodj meg nem lesz baj. Én is az első babámat várom a 23.hétben vagyok és az elejétől kezdve a mai napig is úgy fáj a hasam mintha meg akarna jönni. Halálra aggódtam magam de ahány dokit kérdeztem azt mondták amíg nincs vérzés nincs baj. Boldog babavárást!
2013. jan. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!