Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességgel jár ez is, vagy...

Terhességgel jár ez is, vagy depressziós lettem?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon szerettem volna babát, azon szerencsések közé tartozók, akiknek az első próbálkozásra sikerült. 24. Éves vagyok, es 6 hetes 3 napos kb. Tegnap óta folyamatosan sírok, es semmiben nem vagyok biztos. Nagyon anyát vagyok, és félek, hogy elkészítem a családomat. De anyu mindenben támogat, de akkor is. ....nagyon érzékeny vagyok...sőt... A barátommal is egyre rosszabb, minden zavar.. Nagyon zavar...vannak percek amikor megnyugszik akkor minden rendben van. De vannak olyan percek, hogy nem akarom látni sem a barátomat... Ez normális????? Folyamatosan sírok.. Vagy szomorú vagyok...boldognak kene lennem, hiszen vártam rá!!! Most minden rossz, es felek!! Felek attól, hogy nem is vagyok elég felnőtt, mindentől!! Mondjátok,ez normális ?? Egy elkeseredett kismama....
2013. jan. 30. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
A hormonváltozásoktól lesz ez, próbálj ki egy kis nyugtató teát :)
2013. jan. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, normális. Talán nem számítottál arra, hogy ilyen gyorsan sikerül, és megijedtél. Írtál véletlenül egy ilyet: "félek, hogy elkészítem a családomat." Valószínűleg félsz a kikészítéstől és a családalapítástól is. :) Beszélj erről a családoddal és a barátoddal is, érteni fogják, sőt, valószínűleg kiderül, hogy ők pont ennyire félnek. Együtt megoldjátok a kérdéseket, később örülni fogsz/fogtok.
2013. jan. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hasonlóan éltem én is meg! Nekem már elmúlt ez az érzés:)!Minden rendben lesz,nyugodj meg!
2013. jan. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha több hónap vagy akár év után sikerült volna a baba, akkor valószínű másképen reagáltál volna. Túl gyorsan sikerült és meglepett, vagy szépen megérik benned az érzés, hogy anya leszel és akkor minden rendben lesz. nyugi
2013. jan. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!