Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai terhességgel ilyen...

Korai terhességgel ilyen hidegben piacon dolgozni?

Figyelt kérdés

Babát tervezünk,még nem vagyok biztos benne,hogy sikerült,de reménykedünk.Mit gondoltok árthat a piacozás a terhességnek?Felfázás,pakolgatás,emelgetés...

Köszönöm a segítségeteket!


2012. dec. 1. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értek hozzá, erről talán egy dokit kellene megkérdezni. De! ha eddig is ezt csináltad, szervezeted hozzá van szokva. És nem mindegy mit pakolsz, krumplit vagy ruhákat. A felfázás viszont senkinek nem használ, főleg egy várandósnak nem.
2012. dec. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát a felfázás mindenképp. A pakolgatás akkor nem, ha max 3-4kg-okat pakolgatsz. De ez nem jellemző a piacozóra, hogy 3-4 kg-kal szaladgál... :-/ Nem túl jó, az biztos. Öltözz melegen, nyugodtan már most vegyél fel bundás hótaposó csizmát, és minden nehezebbet emeltess mással, vagy szedd szét a nagyobb csomagokat kissebbekre.Csak egyszer kell rosszul emelje nagyobb súlyt..

Időbe több, de biztonságosabb.


Lille/33L

2012. dec. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Terhes vagyok, és piacozok. Semmi gondd, inkább 2x viszek kevesebbet, mint hogy egyszerre sokat.

Barátnőm a terhesség végéig, nagy pocakkal télen is piacozott.

Valamiből meg kell élni, meg kell venni a babának a dolgokat, nem mindegy hogy egy egész fizetést, vagy csak a felét a táppénzt viszem haza.

Nagyon sokan dolgoznak 7-8 hónapos terhesen boltban, hűtőpultot pakolnak, takarítanak, kiszolgálnak, polcot pakolnak, és mégis túlélik!

Ha ehez vagy szokva, akkor nem nagy megterhelés!

Ez inkább annak gondd, aki előtte másfajta munkát végzett, és hirtelen emelgetnie kellene!

A hideg ellen meg cicanadrág, 2 felső, pulcsi, overál!!!

2012. dec. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!