Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt szabad masszír...

Terhesség alatt szabad masszírozni a derekat?

Figyelt kérdés

2013. jan. 30. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze ha jól esik igen. Vajudás alatt is maszírozzák. Szülésfelkészítőn tanítják is h h kell.
2013. jan. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Nitu26 ***** válasza:

Én úgy tudom,hogy nem lehet!

Vérbőséget okoz és beindíthatja a szülést.Szépségszalonban dolgoztam körmösként és ahogy a masszőr megtudta,hogy babát várok azt mondta csak a nyakam és a vállam masszírozza,mert mást TILOS terhesség alatt!Csak finoman,inkább simogatni lehet csak a derekat! 29 hkm

2013. jan. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gyógymasszőrhöz járok az első perctől, így biztos forrásból tudom, h nem lehet a derekat, csak a hát-nyak. Pont most beszéltünk róla, h mikor meg akarok szülni akkor elkezdi a derekamat is :-) 34 hkm
2013. jan. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen :)
2013. jan. 30. 22:20
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát én nemtudom de nálunk ezt szülésfelkészítön mutatják! A párom kb a 20hétöl csinálja! Semi bajunk nincsen! Sztem kérdezd meg az orvosod! 1 voltam!

37hkm

2013. jan. 31. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én gyógymasször vagyok tilos a derekat masszirozni mert beinditja a szülést vagy vetéléshez vezethet kivéve ha ott van az idö hogy szülni fogsz :)
2013. jan. 31. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
67%, higgyél több gyógymasszőr véleményének, én is az vagyok. Csak simogatás szintjén. Vajúdás közben persze, hogy csinálják, mert ott már a szülés beindítása a cél!
2013. jan. 31. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor nem masszírozok, csak néha olyan szinten fáj, hogy sehogy se jó, de akkor tűrök :):)
2013. jan. 31. 11:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Jólvan én hiszek nektek, de annak is hogy nekem nincsen semmi bajom tőle, és nekem kifejezetten mondták is!! Persze nem ugy mint terhesség előtt de azért nekem jól esik heti egyszer ha megmasszírozza...és igy gyakorolja is hogy hogy kell majd vajudás alatt csinálni. :)
2013. jan. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!