Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak? Legyek anyuka...

Viktoria.p kérdése:

Mit csináljak? Legyek anyuka vagy se?

Figyelt kérdés
15éves lány vagyok igen megtörtént barátommal a dolog (lehet most kurv*zni meg minden szerelmes voltam\vagyok és amúgy is oka volt) az oka hogy meg szeretném tartani a gyereket hogy édesanyámnak mindig meghalt a gyereke és lehet hogy ez az egy esélyem van ha ez öröklödöt..szóval megtartartsam vagy ne?

2013. jan. 28. 20:46
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
rosszaló kommentet nem akarok! kapok eleget:) tisztelj meg ennyivel.
2013. jan. 28. 20:47
 2/33 anonim ***** válasza:
69%

Most komolyan, ez a normalis??? 15 evesen szexelni es raadasul vedekezes nelkul???? Baba valo meg neked, nem bebi.....

Mondjuk ha edesanyadnak mindig meghalt a gyereke, nehezen oroklodne, te sem elnel, de mindegy....

2013. jan. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim válasza:
20%
15 vagyok en is. ne tartsd meg! el basznad a sajat es a gyereked eletet is. raadasul elegge szegyen hogy ezen ez az oldal dontene el a gyermeked sorsat. AZ ABORTUSZ GYILKOSSAG
2013. jan. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
49%

Istenem,hol tart ez a világ!!!

Borzasztó...:((((

Ne tartsd meg,nem való még neked gyerek,

hisz még te magad is az vagy!!!!!

2013. jan. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
49%
Én elvetetném. Ha már legalább nagykorú lennék,akkor elgondolkodnék a dolgon,de így...
2013. jan. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
védekkeztünk,az se biztos hogy terhes vagyok..söt! anyukámnak én egyedül sikerültem. utánam jött a testvérem világrajött és utána 1évre meghalt..és igy mind!
2013. jan. 28. 20:52
 7/33 A kérdező kommentje:
es nem itt szeretném eldönnteni de érdekelne a véleményetek! de tényleg ROSSZALÓ KOMMENTET NE,tudom igazatok van de szarul esik. kapok eleget.
2013. jan. 28. 20:54
 8/33 anonim ***** válasza:
Miért bántjátok? Nagyon az abortusz mellett szól az életkorod. Édesanyáddal beszéltél már erről? Ő mit mond, hiszem még kiskorú vagy, és ő érett nő és az édesanyád. Hány hetes várandós vagy?
2013. jan. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
mint már leirtam nem biztos! még nem beszéltem vele mert nem biztos. de tegyük fel ha az lennék
2013. jan. 28. 20:55
 10/33 anonim válasza:
az se biztos hogy terhes vagy? tesztet ket hetre aktusra!
2013. jan. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!