Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes 4 napos kismama...

26 hetes 4 napos kismama vagyok ma voltam uh-n jók ezek a méretek? Uh szerint az orvos azt mondta 26 hetes a magzat.

Figyelt kérdés

BPD:65 mm

FL:50 mm

AC:219 mm

becsült súly 1000 gramm

a múlthéten voltam cukorvizsgálaton eredményem éhgyomri 3

terheléses 8.1 lett elküldött az orvos diabetologiára el is mentem megbeszéltünk mindent

szerintetek lehet a babának baja?


2013. jan. 31. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Teljesen jók ezek az eredmények.A te babád jó kis súlyban van már.Én 25+4 hetesen voltam 4D-n és az én babám súlyát 600g-ra becsülte meg a szonográfus :)

Ha betartod a diétát akkor nem lehet semmi baja sem a babádnak!!!!Más is volt már terhességi cukorbeteg és még is egészséges babája született,de a szabályokat be kell,hogy tartsd!!

Boldog babavárást Kívánok :)


26+2 hkm

2013. jan. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ
2013. jan. 31. 14:21
 3/3 anonim ***** válasza:
SZia! Teljesen jók az eredmények, én is pont ennyi idősen voltam uh-n, de nekem 1 héttel nagyobbnak mondta a doki a mérete alapján. Ez változó, minden baba más ütemben fejlődik. A terheléses nekem is 8.1 lett,a diabetológián engem elküldött a doki fruktózamin vérvételre, az meg alacsony lett. Nekem azt mondták, nem kell számolgatnom a bevitt cukrot, meg szénhidrátot, csak mértékkel fogyasszak cukrot, meg fehér lisztből készült ételeket.
2013. jan. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!