Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36+3 kismama vagyok, a többi...

36+3 kismama vagyok, a többi lent?

Figyelt kérdés
5 napja folyamatos derékfájással küzdök, eleinte hajnalban, most már napközben is, a hasam alja is szokott görcsölni, ennek általában székletürítés a vége, keményedések szinte folyamatosak,méhszáj 3110,medencevégű a baba.Ez a szülés közeledtét jelzi?

2013. jan. 31. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát nem feltétlenül.

Nálam az utolsó hetek mindig így zajlanak.

És úgy tűnik, még eléggé zárt is vagy (bár az gyorsan ki tud nyílni).


De végül is ha beindulna, akkor sincs semmi vész, szépen megszülöd a babócát. :o)


Kitartás, és figyeld a szülésre utaló konkrét jeleket (rendszeres fájások, amik nem szűnnek semmilyen külső hatásra, pl. fürdésre, vagy víz elfolyása/szivárgása)


Észre fogod venni, ha menni kell!

2013. jan. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! 36+2hetes vagyok! Tünetek szinte ugyan az le akar szakadni a hátam görcsölget a hasam tegnap előtt már azt hittem menni kell már 10- 20percemként jöttek a keményedések aztán meleg zuhany némi magnézium hatására elmúlt! Sajnos front van és rám nagyon kihat! Amúgy C 1100as az értekem! Boldog babavárást:-)
2013. jan. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A frontot énis megérzem,amikor esett a hó jól voltam,most meg katasztrófa,a babám szinte semmit sem mozog......neked?
2013. jan. 31. 16:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Második vagyok nekem a baba rengeteg kinyomja magát meg néha üt rúg egyet! Kifejezetten mozogni már nem mozog nincs kb helye:-) de amúgy aktív és sokat csuklik! De mielőtt jött a hó akkor is ezt csinálta nekem! Hát az nem jó ha a tied nem mozog annyit bár most lehet a hírtelen felmelegedés "keverte" meg! Nem?!
2013. jan. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!