Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már valaki olyan helyzetb...

Volt már valaki olyan helyzetben, hogy elvetélt a sok idegeskedéstől, vagy rendellenességgel gyengébb idegrendszerrel született a babájuk?

Figyelt kérdés

Olyan anyukák válaszát várom akik tudják, hogy az idegeskedéstől vetéltek el, vagy született valamilyen rendellenességgel a babájuk, vagy esetleg gyengébb idegzetű a kicsi.



Miért és mennyit idegeskedtetek?



2013. jan. 31. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:

nem bizonyítható, hogy valaki az idegeskedés miatt vetélt el vagy sem

maximum feltételezni lehet

2013. jan. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én kismama vagyok és sokat idegeskedek.
2013. jan. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy kérdező?
2013. jan. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
16 hetes vagyok és elég feszített a munkahelyem, péntek óta tehát lassan 1 hete meg főleg. A lényeg baromi ideges tudok lenni :( Csak sajna a pénz meg kell....
2013. jan. 31. 17:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Jár az idegeskedésed valamilyen testi tünettel? gyomorideg, fejfájás, szédülés, stb.
2013. jan. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Gyomorideg, és fejfájás, de ez nem állandóan.

:(Meg kattogok :(

2013. jan. 31. 17:17
 7/8 anonim ***** válasza:

Tessék valami módszert kitalálni a steressz levezetésére. Most gondolj bele mi lesz veled, ha a babánál nem úgy fog alakulni valami, ahogy kell. Pl ma a lányom iszonyat hisztit vágott le az utca közepén. Irdatlan idegtépő volt és nem lehet mit tenni ellene.

Tuod idegesnek lenni annyit tesz, hogy mások hülyeségét saját magadon torolod meg. Szerintem nem ér annyit egy munka hely sem, hogy baja legyen a babádnak.

2013. jan. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ez nem lehetseges meg soha senki nem vetelt el idegeskedestol ez csak olyan nagymamak pletyka mende mondaja.

Max ha te idergbeteg tipus vagy a gyerek jo sok stresshormont kap igy egy ici picivel kevesebb lessz a szuletesi sulya 200g kevesebb es jo bogos gyerek lessz.

Az anyai stresszhormon a magzatba is bekerul es annak tudejet gyorsabban erleli.

2013. jan. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!