Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyeztetett terhesként...

Veszélyeztetett terhesként itthonról dolgozom, akkor is csak táppénz jár nekem?

Figyelt kérdés
Már egy hónapja itthon vagyok, és kb 1 hete oldottuk meg, hogy itthonról is tudjak valamennyit dolgozni (kb a munkám felét tudom így megcsinálni). Nagyon megértőek velem a cégnél, nem szeretnék visszaélni vele, de jól jönne, ha kicsit többet kaphatnék, mint a táppénz. Szerintetek?

2013. jan. 31. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

vagy táppénz vagy fizetés

a kettő együtt nem fog menni

viszont ha a munkád feléért fél fizut kapnál, az még kevesebb lenne, mint a táppénz

2013. jan. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az elsőnek a táppénz az a fizetésed 60%-a a fél munka pedig 50%. Akkor így jobban jársz.
2013. jan. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom, hogy vagy az egyik vagy a másik, de reménykedj benne, hogy hátha adnak neked valami kis plusz juttatást a táppénz mellé, ha már dolgozol...
2013. jan. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 frászkarikaborsó ***** válasza:
100%
próbáld megbeszéni velük hogy adjanak valamennyit pluszban, akár jutalom címszóval, az lehet legális is. Ha meg nem sikerül, akkor maradj táppénzen és ne dolgozz ingyen, mert ha táppénz alatt dolgozol és nem adnak érte semmi pluszt, akkor az bizony ingyen van.
2013. jan. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!