Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes vagyok, leszakad a...

36 hetes vagyok, leszakad a derekam, és folyamatos mensi szerű görcsöm van a pocakom aljában. Ugye ez még nem a szülés közeledtét jelzi?

Figyelt kérdés

mármint a szülés közeledtét úgy értem, hogy nem a napokban várható..

tudom, hogy bármikor indulhat, és azt is, hogy már minden rendben lenne a babával, de azért még minimum 2 hetet jó lenne ha bent maradna.

a magnéziumot már nem szedem.

vagy lehet, hogy a front miatt érzem ilyen kutyául magam?

a baba is kevesebbet mozgott ma, és nem is olyan erővel mint szokott.


2013. jan. 31. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
A frontot is érezheted de egyik ismerősöm is erre panaszkodott estére meglett a baba.
2013. jan. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most elég erős front van tehát megviselhet az is, de mikor én szültem akkor nekem is ilyen panaszaim voltak már reggeltől, estére meg is lett a babó.
2013. jan. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
most elmegyek megfürdök, ha esetleg nem javulna bemenjünk a kórházba szerintetek?
2013. jan. 31. 19:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálam meg nem jött a baba, pedig ramatyul voltam a 36-37. héten. Már minden tünetet szülés kezdetének vettem, hasonló tüneteim voltak mint neked.

Végül indítással, a 41. héten született a lányom. :)


Szerintem ezekből még ne lehet tudni, hogy mikor fogsz szülni.

2013. jan. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!!Akár már jelezheti a szülést is..ha szeretnél még egyben kihúzni kis időt,akkor én még egy kis magnéziumot bevennék....Mindkét terhességemnél a 38.hétig szedtem,időre születtek a lányaim.
2013. jan. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!