Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Folyamatos nagyvécézés jelezhe...

Folyamatos nagyvécézés jelezheti a szülés közeledtét?

Figyelt kérdés

Nem rontottam el semmivel a gyomrom, de már 3-4 napja folyamatosan nagyvécéznem kell. Tegnap kb 5-ször voltam. Azt olvastam, hogy ilyenkor inkább a székrekedés a jellemző, hát nekem ez pont nem jött be, de vajon jelezheti a szülés közeledtét?


39 hkm


2012. nov. 15. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Az oxitocinnak van hashajtó hatása, nekem a másodikkal így volt, ment a hasam, de csak egy napig, aztán jöttek a fájások.
2012. nov. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Barátnőm ugyan így volt,mint te. Rá 2. napra megindult a szülés.
2012. nov. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ó, hát akkor ez úgy tűnik nem jött be... Vagy nem vagyunk egyformák. :) Amúgy én nem mondanám hasmenésnek, inkább lazább, mint a normális. És tényleg meglepően sokszor jön rám. Van hogy a jósló fájásból indul ki... Jajj már, pedig úgy szeretnék túl lenni rajta, hogy a karomba szoríthassam a kis pöttömöt! :)


Köszönöm a válaszod!

2012. nov. 15. 22:13
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem akár ma is jó lenne! Olyan szép kerek szám a 15. Bár ha most elindulna, akkor valószínűleg csak 16-án születne meg... :)
2012. nov. 15. 22:14
 5/10 anonim ***** válasza:
igen!
2012. nov. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok!Ebből tuti baba lesz és hamarabb,mint gondolnád!! :)

Legjobbakat és könnyű szülést kívánok! :)

2012. nov. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja istenem remélem nem így van a részemről .Mert Én is így vagyok mint te nagyon sokat járok nagyvécére .De még csak 24-hetes vagyok
2012. nov. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó! Bízz a babádban, tuti nem akar még kijönni! Az enyém sem akar kijönni, úgyhogy lehet nem jelent semmit, csak pl az időjárás miatt ilyen buta az emésztésünk... :)
2012. nov. 16. 12:24
 9/10 anonim ***** válasza:
na mi történt?:)
2012. nov. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Semmi. :( Még mindig ugyanott vagyok. De már jó lenne, ha történne valami...
2012. nov. 16. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!