Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most derült ki hogy gyermekem...

Most derült ki hogy gyermekem lesz gyógyszert szedtem ugy sikeredetbe nem kell le hurogni azt szeretném hogy milyen támogatást fogok kapni gyes családi?

Figyelt kérdés
Miivel nekem nem jár a családi pótlék mert sokat hiányoztam így is fogok kapni a pici után 17/L
2013. jan. 31. 20:02
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen vannak még normális emberek is a világon :)
2013. jan. 31. 20:57
 12/13 anonim ***** válasza:

10-es A lány családiját azért vonták meg mert nem járt suliba, és a hiányzása elérte a határt így nem jár neki családi pótlék. Ez már 1-2. éve így van, ha nem jár suliba megvonják a családit.

Attól még a babádra megfogod kapni, mivel az neki jár nem neked kérdező.

2013. jan. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Valóban magasabb családi jár, ha egyedülálló vagy, de akkor is az egyedülállóknak járót kapod meg, kb. 1500Ft-al több, mint a családosoknak, ha nappalin tanulsz, és nincs munkád. Én egyetemre járok. férjnél vagyok, de mi is magasabb családit kapunk. Kérhettek, a párod fizetésétől függően rendszeres gyermekvédelmi támogatást is, lakásra lakásfenntartásit. Az önkormányzatnál érdemes előre érdeklődni, vagy a honlapjukon körül nézni. És örülök, hogy megtartod a babát, nagyon sok örömöd lesz benne, jó babavárást!
2013. febr. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!