Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik olyan hogy a baba nem...

Létezik olyan hogy a baba nem fejlődik tovább a 7 hét után és elhal, de nem jön meg a menzi mert gyógyszert szed valaki?

Figyelt kérdés
2013. jan. 26. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Létezik.
2013. jan. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen
2013. jan. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszert? Mert ha utrot attól még megjöhet.Én is szedtem az utrot, a 8. héten elment a szívhang, és csak úgy dőlt belőlem, vittek is műteni. Miből veszed hogy elhalt?
2013. jan. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az utrót szedem.Remélem nem halt el csak nem érzem terhesnek magam.nem hányok mégis sokat fogytam.már 10 hetes és 3 napos vagyok amúgy.köszi a válaszokat.
2013. jan. 27. 07:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Nézesd meg,jobb mint az idegeskedés!


én nem szedtem semmit,mikor elhalt a babám, rózsaszínes folyásom volt.

2013. jan. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha eddig se hánytál nincs semmi gond! Én állandóan hánytam minden nap reggel, viszont mikor elment a szívhang, hirtelen megszűnt a tünetem, ebből már sejtettem hogy baj van. Ha megnyugtat, nézesd meg magad.
2013. jan. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!