Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31hetes és 5 napos terhes...

31hetes és 5 napos terhes vagyok uh-n pedig 30 hetes 1 naposnak számítok 1420g a babám mit tegyek mi segíthet ilyenkor? A keringése is jó a bpd meg mindene jó csak a haskörfogata kisebb. Nagyon aggódom:/

Figyelt kérdés

2013. febr. 1. 10:05
 1/8 anonim ***** válasza:
és? nem mindenki 4kg-s gyereket szül.Valaki meg előrébb jár a méretek szerint.Ha jó az áramlás ,akkor nem hiszem ,hogy baj van.
2013. febr. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg!Az én babámat is 2700 g-ra becsülték és 3100-zal született.Nem kell készpénznek venni a gép által mért adatokat.Táplálkozz egészségesen,mindent egyél,ami jólesik és ne aggódj ezen.Egészséges és ez a lényeg,nem kell minden babának 4 kilósnak lennie.
2013. febr. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, nekem is így volt, többször is visszahívtak vizsgálatra, hogy pici a babám, nálam is kisebb volt a haskörfogat is. A dokim akkor "hagyott ezzel békén", mikor mondtam, hogy én és a férjem is 2800-2900 g-al születtünk, (a férjem amúgy 184 cm és 95 kg :) ), és ráadásul a baba korát egy héttel elszámolták a legelején.

A kislányom végül 2800 g 53 cm lett és makkegészséges!

2013. febr. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mint írták előttem, az ultrahangba ne bízz! Nekem egy keddi napon 4070 grammra becsülték a babám, két nap múlva 2880 grammal született.
2013. febr. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem aznap amikor született 2600-ra becsülték, 3100-zal született. Az ő haskörfogata is mindig kisebb volt, a combcsontja meg mindig nagyobb. Azóta 15 hónapos, magas, vékony (9 kg és 80cm), mint az apja. A védőnő születése óta csesztet, hogy vékony, de jól eszik, jó kedvű, boldog, kiegyensúlyozott kisfiú! Ne aggódj, minden rendben a Tieddel is! :)
2013. febr. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
teljesen normális a gyereked
2013. febr. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok biztatást!!!Aggódtam mert az ultrahangos össze vissza rémizgetett, de most már bizakodóbb vagyok!!!
2013. febr. 1. 14:08
 8/8 anonim ***** válasza:
szia.nem kevés szerintem annyira a súlya de fehérje fogyasztást kell ilyen esetben növelni.sok főtt tojás,csírke hús,natur joghurt,sajt stb...
2013. febr. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!