Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vaalakinek hasonló méretei...

Vaalakinek hasonló méretei voltak?

Figyelt kérdés

Szabad uteresben 38 mm nyálkahártyán belül 11-9 mm szabálytalan petezsák látható.Grav. 5 hétnek megfelelő.


Ez van ráírva a bnőm lapjára,de hétfőn az I.sz. Nőgyógyászati klinikára kell befeküdnie.Mi lehet a probléma?Miért kell befeküdnie a méretek nem jók?


2013. febr. 1. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
A petezsáknak szabályosnak kéne lennie.
2013. febr. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szabályos petezsáknak kellene lennie. Szerintem amiatt lehet valami gond.
2013. febr. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az orvos tényleg nem mondta el neki hogy miért kell befeküdnie? Ő hogyhogy nem kérdezett rá? Ilyen nincs hogy azt sem tudja miért fekszik be. Amúgy a petezsák nekem sem volt szabályos 5-6 héten rögbilabda formájú volt , sőt most 11 hetesen elég kifliformája van vízszintes fekvésben és a doki szerint minden rendben van. Szerintem kérdezzetek rá az orvosnál hogy mi lesz hétfőn???
2013. febr. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!