Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Látta volna a babát UH-n?

Látta volna a babát UH-n?

Figyelt kérdés
A héten szerdán voltam nődokinál, mert multicisztás vagyok és nőttek a melleim, fáradtabb vagyok és megvonásos vérzésem sem volt, pedig szerdán meg kellett volna jönnie. Ha jól tudom babával v anélkül megvonásos vérzésnek kell lennie mindíg hiszen azon a héten nem szedem. Megnézett UH-n, amin megmutatta a cisztáimat és csak "futólagosan" a méhemet. Rendszeresen szedek fog.gátlót! A doki látta volna a babát v petezsákot ha van? Ha van baba legfeljebb 4 hetes lehet hiszen utolsó mensitől számoljuk nem?

2013. febr. 1. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
nem, 4 hetesen semmi nem látszódik, babát a 6. héttől lehet látni...5 hetesen petezsákot lehet látni...
2013. febr. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hetesen hüvelyi UH-on petezsák kezdeményt látott, de azt is csak 5 perc nézegetés után, és azt írta a papírra hogy korai graviditás gyanúja, 6+3-on pedig már látszódott a szívcső pulzálása is. Szóval ha nekem 5 hetesen csak azért nézegette mert pozitív lett a teszt, ha nincs pozitív teszt akkor semmit nem lát mert nem néz árgus szemekkel. Szerintem 4 hetesen semmi nem látszik.
2013. febr. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
4 hetesen nekem megvastagodott nyálkahártyát látott!
2013. febr. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 bensdorp ***** válasza:
Terhesség esetén többnyire nem jelentkezik vérzés tabletta mellett sem. A tüneteid utalhatnak terhességre - a teszt már valószínűleg kimutatja, szerintem próbáld meg!
2013. febr. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) és ha csak pl múlt héten történt meg a beágyazódás mert előtte minden 100%ig ok volt akkor azt követheti egyből mellfájdalom és mensi elmaradása? Mert a mensi elmaradásán kívül és h kicsit fáradtabb vagyok semmi bajom csak múlt héten fájt pár napig a mellem...
2013. febr. 1. 17:55
 6/7 A kérdező kommentje:
Jövő héten feltétlen tesztelek csak tudni akarom mire számítsak C:
2013. febr. 1. 17:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hetesen 18,5mm-es szabályos petezsákot láttak. Előtte való héten még semmit, úgyhogy elképzelhető, hogy korán mentél dokihoz. A tüneteid alapján ez lehet terhesség.
2013. febr. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!