Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség első két-három...

A terhesség első két-három hónapjában észrevehetően nő a pocak?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy a külvilág ekkor még nem sokat érzékel belőle, de a terhes nő észreveszi magán, hogy mintha kicsit nagyobb lenne a pocakja? Olyan haspuffadás szerűen?
2009. szept. 3. 13:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez alkattól is függ,hogy mikor kezd el látszani,mert ha vékony vagy,akkor nyilván feltűnöbb hogy nő a pocid.de látványosan,úgy a 4-5 hónaptól.
2009. szept. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Alkati kérdés, én rögtön puffadtam. Rajtam mindenki láthatta, hiába nem terhes pocak volt még.
2009. szept. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Teljesen alkatfüggő, ha vékony vagy, akkor meglátszik már. Nálam legalábbis így volt, nem tudtuk volna tovább rejtegetni :-)
2009. szept. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én láttam magamon, vagyis inkább éreztem kb. a 8. héttől, hogy a szeméremcsont feletti részen meg van puffadva. a haspuffadást én el tudtam különíteni ettől az érzéstől, mert előtte is mindentől puffadtam.
2009. szept. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Legyünk őszinték! Jó néhány kismama elhagyja magát (kettő helyett kell ennem - címszóval) és hamar felröppennek a kilók, általában a pocakra. Sokan emiatt mutogatják az első egy-két hónapban a növekvő pocakot, de az még nem igazában a baba, bár az anyuka azt hiszi. Vagy be is beszéli még magának, még ha nem is olyan szemmel látható a pocakja, de ő már látja. :) Ez aranyos és nem is lehet érte hibáztatni anyukákat, bár biológiailag nem egészen helytálló az észrevételük. :)
2009. szept. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3,5 hónapos vagyok, ha figyeli valaki, akkor látja, ha nem,csak rámnéz futólag, akor olyan, mithogyha kicsit nagyobb volna a hasam. 56 kg vagyok amúgy.
2009. szept. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 6. hónap után kezdett valami látszódni. Addig simán hordtam a terhesség előtti ruháimat is. Előtte nem, hogy nem nőtt a hasam, de csak fogytam. 7 hónaposan már elkellett kezdenem kismama ruhákat hordanom, mert akkor látványosan elkezdtem hízni.
2009. szept. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem híztam még semmit(48 kg) a 9. hétben vagyok csak, de a hasam látványosan nő, cm-ben mérhető! A puffadás viszont tényleg megtévesztő:) legalábbis én arra fogom. A párom a babát látja én pedig csak az "óriásira" puffadt hasamat! Már kerülnöm kell a szűk felsőket és sajnos a nadrágok sem túl kényelmesek. Reggel még felveszem, de délre... Remélem ez is lassam mérséklődik majd, mert kellemetlen.
2009. szept. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
Nekem is rögtön látszott. Már többen rákérdeztek, hogy nem vagyok-e terhes, mert nő a pocakom, pedig még csak 7 hetes vagyok. De nekem már a 4. héttől látszott. A férjem orvoshoz is akart vinni, hogy ez már nem normális amikor mondtam neki, hogy pedig szoknia kell, mert ennél már csak nagyobb lesz. :)
2009. szept. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
11 hetes 55 kg-os kismami vagyok. Nekem is mondták már két-három héttel ezelőtt, hogy már látszik. Persze, nagyobb a pocim, de határozottan tudom, hogy ez még csak a puffadástól van. Inkább úgy néz ki, mintha degeszre ettem volna magam. Passzos felsőt már kb. egy hónapja nem hordok,egyszerűen furcsán érzem benne magam. A nadrágjaimat amikor ülök már ki kell gombolnom.:D Úgyhogy hamarosan búcsút mondhatok nekik. :-)))
2009. szept. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!