Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes terhes vagyok....

11 hetes terhes vagyok. Létezhet, hogy ilyen korán a terhességtől fáj a derekam?

Figyelt kérdés
Anyósom szerint igen. Ezelőtt sosem fájt így mint most. Mikor takarítás után lepihenek egy kicsit, és lefekszek az ágyra, nagyon nehezen tudok felkelni. Annyira belenyilalgat a fájdalom. Most is alig birok az egyik lábamra ráállni, mert akkor nagyon fáj. Szerintetek lehet, hogy már ilyen korán nyúlnának a szalagok? Vagy mitől lehet?
2010. febr. 20. 12:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

szia!


Nálad mi tartozik a "takarítás" fogalmába, és ezt a válasz szempontjából kérdem....:)

2010. febr. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen korán kezdődött! alig birtam vele és kb. 4-5 hónapig tartot
2010. febr. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Takarítás alatt értem azt, hogy a fürdőszobát kitakarítom (mosdókagyló, kád kitakarítása, felmosás.) Valamint a szobák felporszívózása, konyha rendberakása. Nagyjából ennyi.
2010. febr. 20. 12:30
 4/12 A kérdező kommentje:
Ajajj...nem túl jó hír, amit mondtál kedves utolsó válaszoló!
2010. febr. 20. 12:31
 5/12 anonim ***** válasza:
11 hetesen nem vagy cukorból és egész terhességed alatt sem, DE már bizony gondolni kell arra, hogy a szervezeted két test ellátásáért dolgozik! Hamarabb kifáradsz, jobban feszül, nyúlik stb. Tudom, sok helyen ez nem megoldható, de ha lehetséges (!) a párod is vegye már kézbe a porszívót, és ne engedje hogy hajolgass vele meg a kádba! A főzés is elég "munka" lesz majd idővel....
2010. febr. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igazad van, lehet lassítanom kéne egy picit, és nem egyszerre megcsinálni mindent, hanem szépen sorjában. Szerencsére a párom mindenben segít, terhességem előtt is sokszor felporszívózott, és elmosogatott, szereti a házimunkát :-).
2010. febr. 20. 12:38
 7/12 anonim ***** válasza:
így-így, ahogy írod, szépen sorjában+segítséggel. Én kb.a 10. héttől nem porszívóztam, utána meg a kádba se nagyon hajolgattam. Mosogatás, főzés, felmosás a konyhában, ez volt az "én" feladatom. De nem is fájt a derekam, még 38 hetesen sem... :))
2010. febr. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, lelassítok, és remélem nekem sem fog fájni! :-)
2010. febr. 20. 12:43
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia!Alkati dolog is szerintem,nekem még a tesztelés nem volt meg majd leszakadt a derekam,mondjuk álló munkát végeztem.Azóta is a mosogatásnál,főzésnél,vagy egyszerüen bármitől beleáll a derekamba.Most meg már egyre rosszabb,ahogy nő a pocak is.El kell fogadni sajnos és sokat pihenni ha teheted.Boldog babavárást!27+5hetes kismami
2010. febr. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nektek is nagyon boldog babavárást kívánok!
2010. febr. 20. 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!