Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit szóltok a ráchel rebeka...

Mit szóltok a ráchel rebeka névhez?

Figyelt kérdés
2013. febr. 2. 10:03
 1/7 anonim válasza:
Nekem tetszenek.Az én lányaim Laura,Luca és Sára :)
2013. febr. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Rebeka nagyon szép, nekem nagyon tetszik, de nálam sajnos esélytelen, mert 2 rokon kislányt is így hívnak. A Rachel pedig igazán különleges mellé, nagyon jó, mert nem lehet annyira becézni, ami nálam nagyon fontos.
2013. febr. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! A legtobben ott rontjak el a nevvalasztast h kikerik mindenki velemenyet... olyan nevet soha nem fogtok talalni, ami mindenkinek tetszik... Az a lenyeg h tetszen a kicsi anyanak es az apjanak is :-). Ha ez tetszik nektek akkor nehogy aze ne adjatok mert a szomszed marika neni unokajanak az osztaltarsanak az unokatestverenek nem tetszik :-) Mindig lesz olyan akinek nem tetszik karmit valasztotok.. Szerintem szep nevek :-)

Sok sikert :-)

2013. febr. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szép nevek!
2013. febr. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyik se jön be de ez az én véleményem attól te még adhatod...tényleg az a lényeg h nektek tetszedjen a többi nem számít...
2013. febr. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Nálunk csak a magyar vagy katolikus nevek jöhettek számításba. De a ti választásotok, mindenki más szempontok alapján dönt.
2013. febr. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Ráchel nekem nem tetszik, de a Rebeka nagyon szép, az én lányomnak is az lesz majd a második neve valószínűleg.
2013. febr. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!