Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma reggelre el kezdett fájni...

Ma reggelre el kezdett fájni egy picit a torkom. Orvoshoz nem tudok menni, mert hétvége van. Szerintetek ha hétfön el megyek a dokihoz gyogyszert ir ki vagy semmit csak meg vizsgál? 12 hetes terhes vagyok lehet baja a babának ebböl a torokfájásbol?

Figyelt kérdés
2013. febr. 2. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon vacakul vagy, ügyelet mindenhol van,de szerintem egy kis torokfájással felesleges bárhova szaladgálni. Egyél mézet, c-vitamint, szopogass mentolos cukrot.
2013. febr. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Csak akkor megyek dokihoz ha rosszabbul leszek. Csak félek hogy baja lehet a babának töle. Remélem jobban leszek hétföig.
2013. febr. 2. 10:22
 3/7 anonim ***** válasza:
C-vitamin és Strepsils!! A babának semmi baja nem lesz tőle! A babának csak a láz árthat, tehát, ha lázas lennél, azt gyorsan csillapítani kell! (Panadol)
2013. febr. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, ebböl a szempontbol szerencsés vagyok mert nem szokott lázam lenni hála istennek.
2013. febr. 2. 10:47
 5/7 anonim ***** válasza:

Semmi gond nem lesz torokfájásból, ha nem vagy lázas!

Nekem is volt többször is, és én Tantum-verdét szedtem rá, nagyon jó, és terhesen is lehet. Emellett forró mézes tea, stb....

A Strepsils-t nem szabad terhesen szedni!!!

2013. febr. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyébként én kb 32 hetesen borzasztóan meg is voltam fázva, majd' meghaltam, és voltam is dokinál, nehogy szövődmény legyen, de arra se kaptam semmit...szóval szerintem fölösleges dokihoz menni, ha csak ennyi tüneted van...

Jobbulást!

5. voltam

2013. febr. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Forro teát fogok iszogatni. Hátha segit :)
2013. febr. 2. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!