Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utrogestan szedése mellett...

Utrogestan szedése mellett még meddig barnáztatok/véreztetek?

Figyelt kérdés
Én hematómára kaptam 9 hetesen, és 5 napja szedem, de még előfordul minimális barnázás.
2013. febr. 2. 11:01
 1/7 petera6 ***** válasza:
Én a 4. héttől barnázgatok. Most vagyok 6+4-nél, 3. napja szedek utro-t (3*1), és még mindig nem teljesen tiszta az ügy. Van, hogy csak reggel pici van, után 2 napig semmi. Mivel már láttuk a szívhangot, így próbálok nem aggodalmaskodni. Nálam azt sem tudják, hogy mitől van. Én szedek mellé magne b6-ot és rutascorbint, annyit amennyire épp barnázom :) Hát nem egyszerű.
2013. febr. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hematómám a terhesség alatt. Egyáltalán nem szűnt meg a vérzés attól, hogy szedtem az Utrogestant. A 7. héttől a 14. hétig véreztem, volt amikor csak barnáztam, volt amikor élénk piros vér jött, sőt volt, amikor a kórházi ágyon úgy elöntött a vér, hogy a legnagyobb betét átázott, a pizsamám és az ágy is csupa vér volt. A 19. hetes Uh-n mondták először, hogy már egyáltalán nincs hematóma. Közben volt amikor csökkent a mérete, volt amikor nőtt.
2013. febr. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Jó ég, ez borzasztó! :(

Hát remélem, rendben leszünk mindnyájan. Köszi a válaszokat!

2013. febr. 2. 12:15
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Én is Utrogestant kaptam ,,magzat megtartás,, címen!Nekem előszőr szájon át bevehetőt kellett szednem aztán 6-7 hetesen kaptam hüvelyit. Majdnem végig barnáztam!!!!Egyszer aztán 9+4 hetesen nagyon durván bevéreztem és egy rendes tenyérnyi nagyságú alvadt vér is jött,befektettek 1 hétre a korházba és az orvosomtól megkérdeztem, hogy most ez mi volt???Azt mondta nincs semmi probléma csak a gyógyszertől volt,mert ezt az Utrogestant mondhatni nem csak kismamáknak adják, hanem olyanoknak is akiknek nem rendszeres a menzeszük és hormonokkal helyre teszik... Így tehát a magyarázat az volt, hogy nekem is megakart jönni a gyógyszer miatt csak nem jött meg rendesen,hanem belül ,,csöpögött,, és amikor összegyűlt akkor egyszerűen kijött....!!! Kicsit undorítóan hangzik bocsánat!!! Vagyis a válasz szerintem nálad is ez! Hozzá teszem,épp pár napja megkérdeztem a dokit,hogy mi történik, ha abba hagyom a gyógyszert? Azt mondta,hogy az ég világon semmi...!Még egy hetet kellett volna szednem,de már nem tudtam elviselni, hogy barnázok és vérezgetek!!Már 4. napja nem szedem és se hasszurkálás,se vérzés!!Hála istennek!!!!Ha véletlenül bevérzel, ne ijedj meg ,görcsök nélkül a gyógyszer lesz a ludas,de menj orvoshoz!!!

12 hkm

2013. febr. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Harmadik, ez tényleg érdekes!

Nekem pl. alkalmanként távozik pisiléskor valami, csak mint 1-1 hajszálvékony kis piros izé vér nélkül, az is attól lehet?

Nem tudok nem gondolni arra, amit a dokim mondott, hogy vetéléskor szövetdarabok távoznak. Tán csak nem erről van szó???

Görcs nincs, minimális színes folyás tegnap volt utoljára.

2013. febr. 3. 11:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Vetélés csak akkor mondható ha rendesen vérzel és úgy jönnek a darabkák, nekem is volt, h. pisilésnél kijött egy kevés ez-az de semmi baj nem volt!!!
2013. febr. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!!
2013. febr. 3. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!