Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogyan tudattátok a szüleit...

Ti hogyan tudattátok a szüleitekkel, hogy nagyszülők lesznek?

Figyelt kérdés
2013. febr. 2. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
36%

Sehogy, de ha azok is lennének, mivel már 20 leszek lassan, így mondanám:

Apa, Anya, nagyszülők lesztek!!! :)

Amúgy mennyi idős vagy? mert ha még erősen tizenéves, akkor megint más a helyzet...

2013. febr. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Erősen huszonéves vagyok,vagyis 26,és sok idő után végre összejött a kisbabánk,akire már a szüleink is nagyon vártak,gondoltam van valakinek valami aranyos ötlete arra,hogyan közölhetnénk a dolgot,ami a "nagyszülők lesztek"-től kicsit fantáziadúsabb. De azért köszi az ajánlatot!
2013. febr. 2. 18:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi is sokat vártunk a picurira(7év) :) Nekem már sejtették mikor kérdeztem a vércsoportomat de mivel messze lakom tőlük (szerencsére) így neten közöltem velük a hírt.
2013. febr. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Elvittük vacsizni őket és készítettem 1-1 csomagot volt benne egy rugi és egy képeslap amibe egy kedves kis szöveg volt így kezdődött!

Kedves Nagymama és Nagypapa!

Én lennék az első unokád.

12 hetes vagyok ennyi cm és stb kitaláltam egy szöveget...

A másik oldalon meg az ultrahang kép róla :)

2013. febr. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem variáltam túl:)

Anyu,Apu terhes vagyok!

2013. febr. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Manoka003 ***** válasza:
100%
Ha még nagyon az elején vagy akkor például lehetne venni egy-egy nagyobb gyöngyszemet ,becsomagolva és mondani,hogy ekkor most az unokátok :)
2013. febr. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi az elsö gyerekkel egy UH kepet adtunk a nagyszülöknek, eleg egyertelmü volt, anyukam bögött, apukam nezett ram, es csak annyit mondott, hogy "Te is ilyen kis maszat voltal, abbol a kepböl se tudtam kivenni hol a gyerek" aztan Ö is elmorzsolt 1-2 könnycseppet, persze szigoruan a masik szobaba :D Anyosom telsejen meghülyült, mint egy kisgyerek szaladgalt a lakasban fel-ala es ordibalt, hogy nagymama lesz :D Aposom, hozta a formajat, "Na akkor az elsö kisfiu unokam örömere hozok egy palinkat", es tenyleg kisfiunk lett (sogornömeknek van mar 3 lanyuk)

A masodik picurnal a kisfiunk lelött minden poent, feljöttek a nagyszülök es azzal fogadta Öket, hogy lesz tesoja es mar ez tutifix :) De azert odaadtuk a mesekönyvet a nagyszülöknek beleirtuk elötte, hogy: "Nem sokara Veletek leszek, szeretnem ha ebböl olvasnatok majd nekem, amikor nalatok alszok".

Nalunk ezek a megoldasok voltak, de baratnöm betütesztat ragaszgatott fel egy kepeslapra: "Nagy öröm leszek nektek, kerek majd sokat belöletek" ez kicsit magyarazos volt, de aranyos.

Tesomek matrioska (remelem jol irtam) babat vettek, a legutolso babat kivettek es UH kepet raktak a helyere (tesom felesege orosz)

Nalunk ezek voltak. Remelem tudtam segiteni.

2013. febr. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!