Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan tudtátok, hogy terhesek...

Honnan tudtátok, hogy terhesek vagytok?

Figyelt kérdés
Mi volt az első biztos jel? :-) Ki honna tudta meg, h babás?
2013. febr. 2. 20:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
pozi lett a teszt :)
2013. febr. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnél nem volt különösebb jel, csak nem jött meg. A tesztnél tudtam meg.

Másodiknál az lett fura, hogy rázott a hideg, pedig soha nem voltam fázós. Elgondolkoztam, hogy nekem késik. Csináltam tesztet.

2013. febr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Vicces volt. :D Én azt hittem, hogy simán késik, mert előfordult néha az olyan. Szédülés volt, és kis hányinger is, de mivel december volt, azt hittem, hogy a stressz kezd ki, amiatt késik. 24.-én már 10 napja késett, és mivel addig 9 nap volt a maximum, így teszteltünk a párommal. Nem hittem, hogy sikerült a baba, de rögtön pozitív lett a teszt. Egyik kolléganőmnek utána nem sokkal elmondtam, mire közölte, hogy már mindenki sejtette, csak nem akartak rákérdezni. :D
2013. febr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy kolléganőm flegmán szólt hozzám mire én elsírtam magam :) , valamint nagyon fájtak a cicijeim.
2013. febr. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

Megérzésből. Vettem egy tesztet és huup.. pozitív lett :))

Rá két nap múlva meg odajött egy kollégám (meleg srác) és megkérdezte, hogy mi helyzet a pocaklakóval?

Senki se tudta, hogy terhes vagyok.

Ez a srác 5 év alatt 8 terhességet "szagolt" ki. De más ismerősömtől is hallok ilyen storyt, hogy melegek közlik a terhességet :DD

2013. febr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Émelyegni és öklendezni kezdtem az étterem kellős közepén a kedvenc fogásomtól, amit mindig ott eszek.

Itt lett gyanús a dolog, rohantunk is tesztet venni :)

2013. febr. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Èn beteg voltam lázas meg minden.Mivel mikor jobban lettem a szèdülès ès hányâs nem mulott teszteltem ès pozitív lett:)
2013. febr. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Tök jók ezek a sztorik :). Sejtettem, hogy nem mindenkinek a teszt volt az első jel.

Kíváncsi leszek, nekem mi lesz :D. Még nem vagyok babás, de lassan elkezdünk próbálkozni, úgyhogy esélyes lesz most már bármikor :D

A "meleg kollega kiszagolja a babát" sztorira nekem is van esélyem :D Egy irodában vagyunk ;)

2013. febr. 3. 10:44
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem csak késik,mert abbahagytam a gyógyszert,gondoltam még rendeződnie kell.az volt a fura hogy két napot barnáztam,azt hittem meg fog jönni,és meglepődtem hogy elmult.Mindenki nyaggatott hogy vegyek már egy tesztet,és hát persze h pozitiv lett :)
2013. febr. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Már 9 hónapja volt, hogy nem szedtem a fog.gátlót, és egyre elkeseredettebb voltam, hogy mindig később jött meg, sosem volt rendszeres, de végül megjött. Aztán egyszer csak jöttem haza az egyetemről, és úgy éreztem, hogy most tényleg jön a baba:) Csináltunk egy tesztet, és pozitív lett:)
2013. febr. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!