Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy hete allando joslo fajasok...

Egy hete allando joslo fajasok utan mehszajertek 2111, majd hirtelen elmulik minden fajas- derek - medence fajas, es ket napja teljesen jol vagyok? Ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
Azt hittem mar megindul vegre a szules :( teljesen elkeseredtem.. 38 hetes terhes vagyok, az elso lanyom ekkor szuletett.. 3,5 kilo felett van mar a babam.. Orulnek ha kibujna. Szerintetek attol meg h most elmultak a fajasaim beindulhat a napokban?
2013. febr. 3. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
A jóslófájás pont azért jósló, mert abbamarad! Ami nem marad abba, az már a valódi vajúdás! 38 hetesen ne sürgesd a szülést, akkor sem, ha az első ekkor született. Ennek a babának még lehet, hogy szüksége van 1-2 hétre, ne sajnáld tőle!!
2013. febr. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Csaszar lesz ha nem jon ki jovohet csutortokig :(

Ezert surgetem.. Szivesebben szulnek siman, de megint oriasebit varok es a medencem nem terhelheto ekkora meretekkel.. A hetvegen meg megprobalhatnam megszulni a dokim szerint. Szoval orultem h ugy nez ki beindul valami erre abba maradt :(

2013. febr. 3. 11:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, már értem! Akkor próbálkozz szülésbeindító technikákkal! Az ananász-szexről hallottál már? Állítólag, ha a férjed sok ananászt eszik, és utána együtt vagytok, beindul. A sógornőmnek a dokija ajánlotta, és bejött neki! De ha nem akar kijönni (és esetleg megint császár lesz), akkor az sem véletlen, hidd el! Fő az egészségetek!
2013. febr. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Persze tudom, ha ugy alakul nem tiltakoznek!! Csak jo lenne ha megis beindulna es szulhetnek, azert csaszarral utana nehezebb..

Nem hallottam errol az ananasz szexrol :))) de most megyunk vasarolni. Veszek ananaszt eskuszommm :) koszi!

2013. febr. 3. 13:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Sok sikert! Majd írd meg, segített-e! :-)
2013. febr. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!