Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normális vagy ügyelet?

Ez normális vagy ügyelet?

Figyelt kérdés
Tegnap dután óta görcsölgetek a szeméremcsontom vonalában.Azt hittem,hogy mára elmúlik,mert tegnap még csak néha-néha éreztem.Mikor a baba ott lent mozog,az is fájdalmas.24 hetes vagyok.Valakinél hasonló?
2013. febr. 3. 14:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Pihenj sokat,és ne emelj nehezeket!Lehet,hogy csak agyon lent van a baba.Ha komolyabb tüneteid is lennének,akkor persze doki.
2013. febr. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Eddig feküdtem,de még fekvés közben is bele fájdul.Magnerot-ot szedem folyamatosan.Nem tudom mi lenne a jó.
2013. febr. 3. 14:22
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy a magnézium miatt lenne.Tedd egy kicsit magasabbra a lábadat,hogy javuljon a vérkeringésed.
2013. febr. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképp egy vizsgálat nem ártana. Nekem is ilyen gondjaim voltak a 23. héten és megrövidült a méhnyak.


Kétlányos 26hkm.

2013. febr. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
ÚÚÚ...négyes...ne is mondd...ettől félek a legjobban!!!Vagy,hogy kinyílik a méhszáj....Fogalmam sincs,hogy milyen érzés lehet,vagy egyáltalán lehet.e érezni,első babám lesz.
2013. febr. 3. 14:28
 6/19 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. Azóta egyébként tovább nyílt a méhszáj:(


Próbálj bevenni no-spát, ha nem múlik akkor szerintem indulj.

2013. febr. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt, 22hetesen kezdodott, napi 6 magnerotot ajanlottak es fekvest. Minden ok volt. 38 hetes vagyok.. Mar nem szedek magnerotot, alig varom h ki akarjon vegre jonni..
2013. febr. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szerintem menj be az ügyeletre, én bemennék. Ha bemész, nem vesztesz semmit, megvizsgálnak és ha nincs semmi baj, akkor te is megnyugszol.
2013. febr. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Gyorsan lezuhanyoztam!Mindjárt indulunk.Már akkor is fáj,amikor megyek.Annyira ideges vagyok,hogy szakad rólam a víz.Köszönöm nektek!!!
2013. febr. 3. 14:44
 10/19 A kérdező kommentje:
Mármint a válaszokat!!!
2013. febr. 3. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!