Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Irány az ügyelet, vagy ez...

Irány az ügyelet, vagy ez teljesen normális?

Figyelt kérdés
Elégé vizesedik a kezem és a lábam, sőt az ujjaim végei zsibbadnak is. Ez már pár napja igy van. Azt hittem ez a vizesedés velejárója, viszont most már zsibbad a szám is és a szájpadlásom is. Picit meg vagyok ijedve, ugyanis a férjem sincs itthon. Mit tegyek?
2009. szept. 18. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Hívd fel az ügyeletet, vagy az orvosodat, és mond el neki. Ha azt mondják menjél be akkor indulj, de lehet megnyugtatnak hogy normális. Szerintem telefonálj.

Hány hetes vagy?

2009. szept. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hívd fel őket telefonon és kérdezd meg!
2009. szept. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem legalább hívd fel őket.
2009. szept. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Remélem, már felhívtad a dokidat!
2009. szept. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mint az előttem szólók is írták hívd fel a dokit vagy az ügyeletet.

Jobb félni mint megilyedni.

2009. szept. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kaptam Mg injekciót, úgyhogy már sokkal jobb. Nagyobb volt az ijedtség. Köszi mindenkinek.
2009. szept. 18. 22:19
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A vizesedés sem túl jó, de ezt elég megbeszélned a dokival telefonon. Viszont a kéz, száj és szájpadlászsibbadás már pszihés tünet. Pánikolni kezdtél és a tested ezeket produkálja. Ez nem jelent semmit, ha megnyugszol elmúlik. Tapasztalat!! Terhességem elején pánikoltam: iszonyú migrénem volt és már a látásom is zavaros volt miatta, bepánikoltam és elkezdett zsibbadni a kezem, utána a szám és a szájpadlásom. Telefonon konzultáltam a dokimmal: mondta próbáljak megnyugodni, mert ez már pszihés tünet. Ahogy kezdtem lenyugodni úgy el is múlt.

29km

2009. szept. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!