Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elnézhetnek ultrahangon egy...

Elnézhetnek ultrahangon egy leánymagzatot kisfiúnak?

Figyelt kérdés
21 hetes terhes vagyok. Tegnap voltam egy szegedi tapasztalt szakorvosnál részletes ultrahangon, a baba minden szervét átnézte, egészségesnek találta és megállapította, hogy kisfiú. Meg is mutatta, el is magyarázta a monitoron, mi micsodája. Erre ma meg meglett az amniocentézis eredménye, ahol pedig kisleányt mondanak. Tévedhet ekkorát valaki?
2009. szept. 3. 21:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nem olyan nagy tévedés mivel csak két lehetőség van. :) De sokszor nem tudják biztosra mondani a kisbaba nemét. :) Ez megesik. Persze így nehezebb készülni rá, de ahogy nő úgy ez egyre biztosabb.
2009. szept. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek én is ilyen családot, ott is ugyanez volt a szitu. Kisfiuk született, a magzatvízvételnél rossz helyről vettek és az anyai sejtek miatt mondták, h lány. vagy valami ilyesmi.
2009. szept. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az ultrahangos orvos erősködött, hogy ez bizony fiú. melyik vizsgálat tévedhetett?
2009. szept. 3. 21:36
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Várj pár hetet akkor biztosabb lesz. Bár a volt szomszédomnak is váltig állították hogy lánya lesz és fia született, bár ez már jó pár évvel ezelőtt volt :)
2009. szept. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
IGEN.Az unoka hugomnak is végig lányt mondtak,pedig 4d-s ultrahangon is voltak.Nem is választottak lány nevet,és csupa lány holmit vettek.Gyönyörű fia született!!Ez másfél éve volt.Szóval ha csináltak magzatvíz vizsgálatot,az a biztos.
2009. szept. 4. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Unokatesómék 5-en vannak lányok, a két "kicsi" iker. Az egyiket biztosan állították, hogy fiú, végig ezt mondták nekik. Képzelhetett hogy örültek, hogy 4 lány mellé lesz egy fiuk is... Megszülettek: Fruzsina és Rebeka.

Simán elnézhetik, az orvosok is emberek.

2009. szept. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly szültem, és volt az osztályon egy csajszi, akinek a 4D-s UH-n azt mondták, hogy kisfia lesz, még képet is kapott a kicsi kukacáról. Gyönyörű kislánya született.
2009. szept. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mikor már lehetett látni mi lesz a gyerkőc, a doki megmondta, hogy kisfiú!, látszott is. Nálunk bejött, de egészen addig a pillanatig, amíg Apája nem mondta, és tényleg Ákos, addig benne volt a pakliban a lányka is.

Jó tanács, ne vegyél csak kék, vagy csak rózsaszín ruhácskát, unisex babaholmikat vegyél, mert biztosra csak az érkezési oldalon tudják mondani:D (úgy hallottam, a fiukat kevésbé nézik el, de láttunk már "döbbent" szülőket:))

2009. szept. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát az a durvább ha az amniocentézist elszúrták!!!! Én annak hinnék, az sztem sokkal biztosabb vizsgálat mint az UH...ha meg tényleg úgy elrontották h nem is a babát vizsgálták hanem tőled vettek mintát, akkor amiért elvégezték (fejl.rendellenességek kiszürése stb.) az sem a valódi eredmény ezek szerint!!

Hallottam én már nem egy olyat h bizton állitotta a doki hogy fiú és közben csak a köldökzsinórt hitte kukacnak.

2009. szept. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%
Persze! Hiszen alig látni valamit. Van, akinek még az ikreket is elnézték sokáig.
2009. szept. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!