Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem baj ha túl sokat csuklik...

Nem baj ha túl sokat csuklik a babám? Van úgy hogy egy óra alatt 3-4szer is de akar perceket! Mitől van? 37hetes vagyok

Figyelt kérdés
2013. febr. 4. 07:12
 1/6 anonim ***** válasza:
mivel már kóstolgatja a magzatvizet, nyel a babád, ezért csuklik. ez teljesen normális.
2013. febr. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem baj. majd ha megszületik jó sok fekete kakája lesz neki ami szintén normális.

viszont biztos hogy pici babának is sokat fog csuklani, ami megint normál, nem kell vele semmit csinálni, ahogy elkezd szopni abba hagyja.

2013. febr. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez mind igaz amit írtak anyit hozzá raknék a tűdejét is fejleszti a csuklás ( sírás ) :)
2013. febr. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 32 hetes vagyok, nekem is nagyon sokat csuklik! Perceken keresztül, már 2-3 hete, de nekem max 2szer egy nap! És valamikor éjjel alvás közben arra ébredek, hogy csuklik, a kicsim! :D
2013. febr. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előzőhöz! Rengeteget csuklik, naponta akár kétszer is. Éjjel én is keltem már arra, hogy az egész hasam berándul, akkorákat csuklik. Nekem is azt mondták, hogy semmi baja nem lesz tőle, úh sztem nem kell izgulni! 35hkm
2013. febr. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:-)
2013. febr. 4. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!