Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gravida terhesvitamin mellé...

Gravida terhesvitamin mellé lehet omega 3-at szedni (halolaj kapszula)? Tekintettel arra, hogy a gravidában nincs omega 3.

Figyelt kérdés
2013. febr. 4. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is Gravida-t szedtem, majd váltottam LadeeVit-re, mert amivel most pótolod az Omega3-at, közel azonos lesz a LV-el, és akkor csak napi 1bogyót kell szedned :)
2013. febr. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod. Én pedig pont most váltottam Ladeevit-ről Gravidára, mert szerintem megváltozhatott a Ladeevit összetétele (amióta a doboza is másképp néz ki), mert egy hónapja nem tudok tőle aludni :(

De akkor elméletileg szedhető az omega 3 külön is!?

2013. febr. 4. 12:34
 3/7 frászkarikaborsó ***** válasza:
én így szedtem, gravida és külön omega3. Lehet így szedni.
2013. febr. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Nitu26 ***** válasza:

Én is Gravidát szedek és mellette szedem a Halolaj kapszulát.

Szóval nyugodtan szedd,csak úgy tudom napi 1000mg halolaj a megengedett,annál többet ne vegyél be.


30hkm

2013. febr. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet nyugodtan! Én felváltva szedem a Gravidát és a Ladyvitet (abban van omega 39.
2013. febr. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*(abban van Omega 3)
2013. febr. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, most már nyugodtan szedem akkor ezután is:)
2013. febr. 4. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!