Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Multivitamin vagy terhesvitamin?

Multivitamin vagy terhesvitamin?

Figyelt kérdés

Mielőtt terhes lettem Jutavit multivitamint szedtem,aztán mikor terhes lettem átváltottam Femibionra,de nemrég összehasonlítottam az összetételüket és a Jutavitben minden jóformán azonos mennyiségben megvan(a folsav is)mint a Femibionban.Viszont a femibionban sok olyan vitamin és ásványi anyag nincs meg ami a Jutavitben benne van.Most fog elfogyni a Femibionom és én inkább a multivitamint venném meg.

Mi a véleményetek?

Köszönöm a válaszokat!


2013. jan. 7. 06:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább a terhesvitamint javasolnám, hiszen nem véletlenül találták azt ki.

Illetve vannak olyan vitaminok/árványi anyagok, amik túlzott bevitelével árthatsz is, mint pl a jód vagy az Na, ezért vannak kifejezetten terhes nőknek való árványvizet csökkentett Na tartalommal (kb a negyede van benne, mint egy normál ásványvízben).

2013. jan. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem!Köszönöm szépen!

Akkor maradok a terhesvitaminnál,de átváltok a Gravidára,mert abba sokkal több minden van mint a Femibionban.

2013. jan. 7. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!