Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek nem vagyok elkésve?

Szerintetek nem vagyok elkésve?

Figyelt kérdés
Ma vagyok 8 hetes terhes,eddig ultrahangon voltam és keddre kaptam időpontot védőnőhöz,aki mondta h minden továbbiakat el fog mondani. Vizelet vizsgalaton voltam háziorvos altal,de vérvételre akkor nem adott beutalót.nőgyógyásznál cytológian sem voltam még,védőnő mondta majd ő elmond mindent,mikor hova.háziorvostól kérdeztem meg,h folsavat szedhetek-e, ő azt mondta napi negyedet vegyek be...az semmi nem? Szamolgatott és mondta,0,7mg elég!vettem mar terhes vitamint is,de azt tanácsoltak h varjam meg az orvost h mennyit szedjek be belőle.

2013. jan. 12. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
75%

Mivel lennél elkésve? Nem értem... Majd a védőnő mindent elmond, légy türelmes.

Nekem hiába mondták, h szedjek elevitet, meg más terhesvitaminokat, én lesz@rtam. Mivel úgy étkeztem, ahogy kívántam a dolgot így úgy gondolom, h mindent megadtam a szervezetemnek és a babámnak. És leszoktam a cigiről és a kávéról is, azóta se szoktam vissza hála istennek. És a terhesvitaminok hiányában egy gyönyörű átlagos súlyú gyermeket hoztam a világra, sose értettem ezeket a vitaminokat....

2013. jan. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha az a kérdés, hogy el vagy-e késve azzal, hogy folsavat szedj a velőcsőzáródási rendellenesség kialakulásának csökkentése érdekében, akkor igen, el vagy késve. A folsavat már a teherbeesés előtt pár hónappal kellene szedni emiatt. (Ez nem jelenti azt, hogy bármi bajotok lesz. Ezek akkor is ritka betegségek, ha valaki nem szed magzatvédő vitamint.)
2013. jan. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!