Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok, és...

6 hetes terhes vagyok, és nagyon nem bírom a szagokat, mindentől rosszul vagyok, a szám íze is olyan furcsa. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2013. febr. 4. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos csak azt tudom mondani, hogy légy türelmes és kitartás! Ha szerencséd van pár hét és elmúlik! Én nem vagyok szerencsés, 18 hetes vagyok és még mindig szenvedek vele. Ha rossz a gyomrod ajánlom a salvus vizet, ez az egy ami valamit segített és b6 vitamin!
2013. febr. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam is pont ez volt. Bármilyen parfüm, kocsiillatosító, erősebb ételszagtól rosszul voltam szinte és a szám íze is rossz volt. Nem tudsz mit tenni a szagundor ellen, egyébként meg gyakrabban mostam fogat, lysterinnel öblögettem, rágóztam stb. :) De kb. a 12. hétre minden elmúlt:)
2013. febr. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Készülj föl, lesz még rosszabb is! :-(

Sajnos ezt túl kell élni! Én már többször túléltem, együttérzek veled!

2013. febr. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!