Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes lehet, hogy iker...

6 hetes lehet, hogy iker terhes vagyok, azt mondta a doki 2 "babát" lát, de az egyik furcsa, mintha nem lenne ép?

Figyelt kérdés
2 hét mulva kell mennem kontrollra, szerintetek felszívódik, vagy meg fog maradni? nem volt valaki hasonló helyzetben?
2012. febr. 28. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Honnan tudnánk? :)

2 hét múlva a kontrollon kiderül.


Akár így, akár úgy lesz, a legjobbakat kívánom nektek és boldog babavárást.

2012. febr. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyakran ikerterhességnek indulnak a normál terhességek, csak mire az anyuka uh elé kerül, a másik iker (vagy több is esetleg) kezd felszívódni. Nekem is ez volt az első terhességemnél. 2 petezsák volt, de csak az egyikben volt szívhang. 2 hetet adott a másiknak a doki, mondta ha esteleg később ágyazódott be, még lehet vmi...., de ne nagyon reménykedjek... 2 hét múlva se volt szívhang sajnos, és kezdett kisebb volt a mérete is már. A 12. heti uh-n meg már teljesen felszívódott.....
2012. febr. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
de ettől függetlenül, lehet hogy nálatok megmarad, csak leírtam a tapimat....Akár így-akár úgy, de boldog babavárást kívánok! :)
2012. febr. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az a legfontosabb, hogy ne idegeskedj ezen (könnyű mondani, tudom). Sajnos semmi mást nem tehetsz, mint hogy igyekszel pozitívan hozzáállni.

S akármit is lát a doki, vannak csodák, és még jó sülhet ki belőle. Szeretnék Neked reményt adni a saját történetem által: én már 7 hetes voltam, mikor először dokihoz mentem, és egy halovány szívhang volt, semmi más. Nem volt két petezsák, meg ilyenek. Aztán mégis két baba lett belőle, egészségben megszülettek, már kész nagyfiúk. :)

Sok múlik azon is, hogy milyen az UH gépe a dokinak, meg hogy ő maga milyen szakember. Ezekbe lehet kapaszkodni, a köv. két héthez sok erőt kívánok.

Majd írd meg, mi volt, gondolok rád!

2012. febr. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm nektek!
2012. febr. 28. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!