Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 0,69- es AFP- van, a genetikai...

0,69- es AFP- van, a genetikai ultrahang rendben volt. Aggódjak?

Figyelt kérdés
2013. febr. 4. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Nehogy.


Nekem mind a 3 gyerekemmel alacsony volt az afp, 0,6. Minden rendben volt velük.

2013. febr. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

0,57 egyik baba, 0,68 másik baba.

12 hetes és genetikai uh-k rendben voltak.

A lányok makk egészségesek. :)

2013. febr. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az AFP megbízhatatlan, külföldön nem is csinálják. Ne aggódj nincsen semmi baj :)
2013. febr. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem 0.65 volt az AFP. A Bajcsyba küldtek genetikai tanácsadásra - ott megnéztek UH-al, és az én esetemben nem javasolták a magzatvízvételt. Úgy tűnik minden rendben, bár majd csak májusban derül ki, mert a baba még a pociban van. Én nem aggódok, te se tedd!
2013. febr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4-es én is májusban szülök :) remélem :)
2013. febr. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igaz, nekem extra magas volt (3,39), de egy egészséges kisfiam született.

Tudom most nehéz, nekem is életem leghosszabb hétvégéje volt mikor kiderült, de fel a fejjel! Annyira ritka az amikor egy afp érték valós bajt mutat!

Afp+ 18 hetes uh= komplett vizsgálat! De itt az uh eredmény nyom többet a latban!


Ne aggódj, nincs miért! :)

Boldog babavárást

2013. febr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0,46 és makkegészséges. Az alacsony AFP ÖNMAGÁBAN nem jelent semmit, ne aggódj!
2013. febr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
alacsony volt, gentikushoz küldtek, aki azt mondta minden ok. így is lett :) májusban lesz 5 éves a kisördög. a dokim down-szindrómára gondolt.
2013. febr. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!