Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Láz nélküli borzongás terhessé...

Láz nélküli borzongás terhesség alatt, normális?

Figyelt kérdés
Még csak 8-9 hetes terhes vagyok, de már jó pár hete állandó borzongás van rajtam. 1x meg is mértem este, hátha hőemelkedésem van, de inkább nagyon alacsony volt, 36,2. Ez a második babám, az elsővel nem volt ilyen... Nem inkább emelkedni szokott a testhőmérséklet, mint hogy csökkenne???

2013. jan. 22. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Igaz nem vagyunk egyformák,de én úgy tudom,hogy minden kismamának az alaphője 37 fok.Bár én már kb 8 hetes korom óta nem mértem meg egyszer sem,épp a napokban gondoltam rá,hogy kíváncsiságól megmérem.

Egyébként 8 hetesen nekem 37-37,1 volt.


25 hkm

2013. jan. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En is idegeskedtem ezen mikor azthittem hogy lazas vagyok,mert remegtem mint a nyarfalevel..Es a homero 36,2-4 et mutatott par napon at mindig,persze delutan.De reggel meg 37 fokon volt.De neked is mondom amit nekem mondtak..Pakold el a homerot es ne nezegesd mert ezzel csak bosszantod magadat!:) A hidegrazas meg normalis.:) 10hetes
2013. jan. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Folyton fáztam én is kora terhesen,semmi gond,majd elmúlik.
2013. jan. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy most méh fázós vagy,de ahogy mész majd bele az időbe,ezt inkább felváltja az állandó melegség.

Nekem már nem is tudom hanyadik hét óta egyfolytában melegem van,egy nap leizzadok vagy 2x 3x is úgy,hogy nem csinálok semmit,csak ülök a gép előtt és netezek.

Van,hogy úgy megyek le a boltba,hogy a kabát alá csak egy rövidujjút veszek fel,de még úgy is melegem van. :)

(Első voltam)

2013. jan. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat, most megnyugodtam, hogy ez a fázás normális. Amúgy tényleg csak 1x mértem meg a hőmérsékletem, utána nem is gondolkoztam azon, hogy talán lázas lennék, akkor azért a közérzetem is változna... Kis émelygésem azért van, meg időnként étvágytalanság, ami a lányomnál nem volt...
2013. jan. 22. 13:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt a vacogás és a verejtékezés is normális, sőt, az is lehet, hogy pár perc eltéréssel észleled mindkettőt. Én is néha arra ébredek éjszaka, hogy nagyon fázom (pedig meleg van itthon)...
2013. jan. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!