Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valami különbség a terhes...

Van valami különbség a terhes tüneteknél, ha valaki kisfiút, illetve kislányt vár?

Figyelt kérdés

Igaz lehet,hogy a fiút váró anyukák a savanyút,még a kislányt váró anyukák a csokoládét kívánják?A kislányos anyukáknál ultrahangon melyik petezsák látható a jobb oldali,vagy a baloldali?

A húgom már belém beszélte,hogy tuti lányom lesz.(bár nem stimmel,hogy megkívántam a sört,pedig soha nem szerettem és az erős paprikát)Egyenlőre még nincsen hányingerem,szerinte ez az egy tünet nem lányos:)

Tudom,hogy buta kérdés,de érdekel,hogy kinek mi a tapasztalata?


2009. szept. 4. 14:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem mindegy mit kíván az ember, abból nem lehet meghatározni a baba nemét. Nekem a jobb oldalon tapadt meg a baba, mindíg más ételt kívántam, egyik héten lekváros kenyér és édességek, másik héten zsíros kenyér teával, de volt 3-4 hét rizses húsos időszakom savanyúsággal. Az, hogy mit kívánsz, inkább az határozza meg, hogy milyen tápanyagokra van szüksége a szervezetednek. Egyébként nem volt komoly rosszullétem soha, max. kis fejfájás és még most is kitűnően érzem magam. Kisfiút várunk!


36hetes pocis

2009. szept. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!