Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet-e terhességről szó? A...

Lehet-e terhességről szó? A többi lent:

Figyelt kérdés
Kezdeném azzal,hogy kb 1 éve próbálkozunk a párommal,mert szeretnénk egy babát a meglévő mellé.Vannak mostanában tüneteim,igaz még holnap (nem) kellene megjönnie.A tünetek a következők:néha enyhe hányinger,szédülés,mellfájdalom(de elviselhető!),és az utolsó tünet ami miatt ma írok:olyat nyilallt nemrég a hasam aljába hogy feljajdúltam és még hírtelen lépni sem bírtam.mintha egy nagy tűt vágtak volna belém.többen írtátok itt a "has szúrkát".ez lenne az a bizonyos "has szúrka" ami utalhat a terhességre?teszten nem tervezek egyenlőre,mert van hogy 3-4 napot késik.kérlek írjatok nekem.lehet ez terhesség?nagyon szeretném már :)

#has #alhasi nyilallás
2013. febr. 5. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Előző hónapban nekem dettó ez volt, mentem éppen dolgozni és egy akkorát bele nyílalt, hogy azt hittem összeesek. De aztán el is múlt, kb 2 másodpercig ha tartott. Akkor már tudtam, hogy terhes vagyok. De 5 hetesen elvetéltem minden probléma nélkül (nem kellett orvosi beavatkozás). A nyílalás a vetélés előtt egy olyan 4 nappal lehetett. Még sosem voltam terhes így nem tudom ez hozzá tartozhat a terhességhez vagy a vetélés tünete volt.
2013. febr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod és sajnálom ami veled történt :( nekem is volt már vetélésem,de görcsökkel,vérzéssel,"kaparással" együtt.hát reménykedek.nektek pedig sok sikert ha próbálkoztok :)
2013. febr. 5. 21:10
 3/7 anonim válasza:
nekem szinte folyamatos émelygés,hányinger, ha babás vagyok akkor csütörtökön lesz 2 hetes, szóval akkor tesztelek, szerintem simán lehetsz babás :) szorítok!
2013. febr. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jaj de nagyon jó lenne.köszi és én is szorítok.de az a nagy nyilalás mi volt vajon???
2013. febr. 5. 22:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Az a nyilallás lehet "tünet" is. Remélem így lesz! :)

Nekem mindkétszer volt ilyenem, de leginkább az elsőnél vettem észre. Egyik reggel nyújtóztam az ágyban hason és olyan fura érzés volt mintha belülről összehúztak volna. Tudom ez így nagyon zagyva, de az is úgy szúrt.

De hallottam már rosszat is evvel kapcsolatban, meg semlegeset is. :( Szerintem ez is olyan mint bármelyik másik tünet, akkor válik biztossá hogy amiatt volt, ha már tudja az ember, hogy babás, addig meg reménykedik.

Kívánom hogy sikerüljön! :)

2013. febr. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok: Látod, lehet hogy teljesen normális érzés volt, sajnos csak az idő fog választ adni a kérdésedre. A lényeg, hogy nem kell kétségbe esni bőven van még esélyed! Minden rendben lesz! Majd számolj be mi történt!
2013. febr. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kedves válaszolók.hát egy nap késéssel megjött :( erős darabos vérzésem volt két napig,aztán harmadik napra (azaz mára) már csak éppen hogy pecsételó vérzésem van.nem értem én ezt az egészet :(amúgy csak kíváncsiságból csináltam ma egy ovu tesztet és pozitív lett.pedig ma vagyok a mensi harmadik napján,ami eppén hogy alíg van.gőzöm sincs mi most ez az egész :(
2013. febr. 10. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!