Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan tudhatnék meg minél...

Honnan tudhatnék meg minél több információt a terhességről?

Figyelt kérdés
ti miket olvastok hogy tájékozottabbak legyetek?
2013. jan. 29. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:

terhes könyveket , plusz neten olvastam sokat. pl itt:

[link]

vagy itt:

[link]

2013. jan. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A Felicitasos könyvecskék elég jók, ha (még) nem kaptál, itt meg tudod őket nézni:

[link]

2013. jan. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Babavárós könyvből pedig a "Barátnőim a terhességről" c. könyvet olvastam, Vicki Iovine írta. Némi guglizás után pdf-ben is megtalálhatod ;)
2013. jan. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én a neten informálódtam. a terhesség hétről-hétre címszavak alapján, ha általánosságban szerettem volna megtudni valamit, amúgy meg rákerestem arra, ami érdekelt és rengeteg releváns oldalon belül mindig kiadott 2-3 igazán jót, ahova később is érdemes volt "visszajárni" (sajnos azóta elszállt az operációs rendszer és újratelepítettük, így nem tudom megadni a bookmarkolt linkjeimet)
2013. jan. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2013. jan. 29. 18:21
 6/7 anonim ***** válasza:
A neten végtelen sok infót találsz a terhességről. De ha jobban szeretsz nyomtatott formátumban olvasni, vegyél kismamaújságokat vagy terheskönyveket.
2013. jan. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hű tényleg, a gyógyszertárakban kapsz a Baba Patika magazinból, azt én nagyon szeretem :) És ingyenes :)


A Baba magazinban meg az Anyák lapjában pedig mindig vannak Brendonos kuponok.

2013. jan. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!