Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14+4hkm vagyok a korhazba...

14+4hkm vagyok a korhazba tamiflu gyogyszert irtak ki nekem (magas laz, valami virus gyanuja miatt) ott be is adtak nekem 2darabot. Remélem nem artottam vele a babának. Ugy-e? Többi lent.

Figyelt kérdés
A háziorvosom azt mondta többet ne vegyek be belöle ,mert árthatok vele a babának.Csak holnap mgyek nögyogyászhoz mert beteg volt és a rendelése el maradt,én meg hétfön jöttem ki a korházbol.Nagyon izgulok,a vedönő mondta hogy már elégge nagy a baba és nem lesz semmi baj,De én nagyon félek.
2013. febr. 5. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne félj, Czeizel doktor végzett ez irányban kutatásokat, és arra jutott, hogy túlzott az aggodalom ebben a témában. Akkor elmondom, hogy én mit szedtem terhesen, persze orvosi utasításra :

- magas vérnyomás ellen dopegit

- hematómám volt, vérzés ellen vérzéscsillapítót

- Duphastont, hogy "megmaradjon" a babó

- Magnerotot (nagy dózisú magnézium), mert görcseim voltak

- utolsó hónapban a kinyilt méhszáj miatt is szedtem egy gyógyszert, de már a nevét elfelejtettem.

Van egy két éves tündéri kisfiam, aki SOHA nem beteg:):): pedig bölcsis.....

nE FÉJ, CZEIZEL DOKTOR NAGYOBB SZAKTEKINTÉLY, mint a háziorvosod:)

2013. febr. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen aranyos vagy:-)
2013. febr. 5. 22:00
 3/4 A kérdező kommentje:
Gratulálok a kisfiadhoz,és örülök neki hogy egéséges ,vigyáz rá nagyon,mert a kisgyerek egy kincs :-)
2013. febr. 5. 22:02
 4/4 anonim ***** válasza:
A magas láz sokkal ártalmasabb lett volna a bébinek,mint az a két szem gyógyszer.Nem lesz semmi baj,nyugodj meg!
2013. febr. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!