Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes kismama vagyok....

32 hetes kismama vagyok. Éjszaka rettenetesen szenvedek. Ti is? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Iszonyatosan izzadok, szakad a víz a nyakamról, pedig nem vagyok túlsúlyos. Alig híztam valamit. Sehogy sem kényelmes.Aludni sem tudok. Ti hogyan oldjátok meg?
2009. szept. 4. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is tekeredek állandóan, nyitott ablak, és vagy 5 kispárnával alszok. De minden fordulásra felkelek, ha más nem pisilni... kényelmetlen. De valamit valamiért... és nem akarlak elkeseríteni, de később még gázabb lesz.

37 hkm

2009. szept. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szintén 32. hetes vagyok.

Én úgy oldom meg, hogy a nyitott ablak alatt alszom és ha kell, akkor akár kétszer is fürdök egy éjszaka.

A kényelmetlenséget úgy szoktam mérsékelni, hogy párnákkal ékelem ki magam, aminek az a baromi nagy hátránya, hogy ha fordulni kell, akkor variálhatom át az egész ágyat.

2009. szept. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem valami pihentetőek az éjszakáim.Igazán sehogy sem jó.Sok a savam,emiatt nem tudok rendesen lefeküdni vízszintesen,mert rögtön fulladok.A lábaim vizesednek,így elvileg azt is magasabban kéne pihentetni,de csak a bal oldalamon,kb.4-5 párnával kényelmes úgy-ahogy...

Na akkor most el lehet képzelni a pózt...:D

És a folyamatos pisit ne is említsem.Mire behelyezkedem,kezdhetem előről az egész pereputtyot átrendezni.Hát ez van:)Ilyenkor kismanóm hálásan gyomron rúg,feljön a vacsi én meg már csak nevetek kínomban.

Kitartás,édes teher ez!

34 hetes kismami

2009. szept. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős! Hogy oldottam meg? Sehogy. Szenvedek. Hiába minden ablak nyitva, folyik rólam a víz. És amikor még a babám is mozog, nem hajlandó aludni a pociban, és sehogy sem jó... Szerencsére mostmár ennek az őrült meleg nyárnak vége, jön a normális idő 22-25 fokkal, ami estére 12-14 fok körül lesz, így már ha a babám hagy, és levegőt is fogok kapni, akkor jól fogok aludni. Sajna sokszor nehezen kapok levegőt. De már nincs sok ebből az éééédes teherből! :)

Nyugodt szép éjszakákat!

35 hetes kismami

2009. szept. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Az éjjeli kb 4-5 pisimenetet már megszoktam, az már nem zavar. :) És nem tudom mi lenne velem ha nem lenne szopipárnám, nagyon sokat segít.
2009. szept. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Eddig egy párnát tettem a pocihoz, de kipróbálom sokkal többel. A fordulás nekem is gáz...jaj és a savam... Mindenkinek boldog hátralévő heteket kívánok!!!
2009. szept. 4. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!