Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes kismama vagyok....

34 hetes kismama vagyok. Rettenetesen viszket a pocakom, főleg a köldököm körül. Tudtok rá valami jó gyógyírt? Nektek mi vált be?

Figyelt kérdés

A borogatás enyhülést hoz, de az is csak átmeneti. Folyamatosan bekenem testápolóval is, de az sem jó. Ráadásul jó kis repedések is megjelentek a bőrömön. A védőnőm csak annyit mondott, hogy elvékonyodott a bőröm, ezzel le is zárta a témát. (Nem mintha máshoz is nagyon értene!)

Várom válaszotokat! Előre is köszi!


2009. szept. 30. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél Baba olajat és azzal maszirozd.Naponta többször bepanten kenöcs.nekem csak az segitett.
2009. szept. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Nekem is pont ilyen volt, amikor már nagyon nagy volt a pocim, akkor kezdett el viszketni és sajna később láttam csak, hogy meg is repedezett a bőröm. A viszketés az nyúlás miatt van, én azt hallottam, hogy a kenegetés kevés, elvileg még a nagyon feszülés előtt a testápolót (én terhességi csíkok elleni krémet használtam) nem simítással, hanem csipkedéssel kell belemasszírozni a bőrbe, így elvileg rugalmasabb marad, jobban tűri a nyúlást. Hát, nekem ez az infó már késő volt addigra (szülés után jutottam hozzá :) ), de hátha valakinek tényleg beválik. Logikusnak tűnik, bár ettől még nem biztos a siker.
2009. szept. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a száraz bőrre való Nivea és a piros Garnier testápoló volt jó.
2009. szept. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia,nekem is volt ilyen elkezdtem kenni a testápolóval de nem használt,olvastam a babaolajat és attol meg pöttyök lettek raktam ami el is terjedt kaptam rá kenöcsöt és az rendbehozta,ha nem megyek a dokihoz már sztem megőrültem volna,szal mielött kennéd sok mindnnel nézesd meg mert lehet h allergia is benne van.üdv 38h km
2009. szept. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!