Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetesen sok folyás, normális?

34 hetesen sok folyás, normális?

Figyelt kérdés
Nemrég ébredtem fel,és gondolom a járkálás hatására jött ki belőlem egy jó kis adag folyás.Sárgás-fehéres színű ezért gondolom h az volt.Ti mit gondoltok?Vagy lehet más volt inkább igy a vége felé?

2013. febr. 6. 08:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia. Ugyan ebben a cipőben járok, sőt én rohantam a kórházba hogy nem e magzatvíz de elvileg nem :) Azt mondják normális, és egyre több lesz.
2013. febr. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tök jó mert èn is 34 hetes vagyok és szenvedek a bő folyástol nekem ez a legrosszabb a terhességem alatt!!!
2013. febr. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én már túl vagyok ezeken az "élményeken", és igen, nagyon bő, vizes folyásom volt, és normális is a terhesség alatt. Olyan volt reggel, amikor felkeltem, mintha bepisiltem volna. Minden jót Nektek és nagyon boldog babavárást!
2013. febr. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34-35 hetes vagyok ugyanez van nálam is. Tisztasági betéttel vagyok napközben már mert volt olyan, hogy felöltöztem egy szürke cicanaciba, már csizma rajtam volt mikor léptem egyet és kijött egy jó adag annyira, h hatalmas folt lett a nacimon, öltözhettem át....tanultam belőle, reggel betéttel kezdek.
2013. febr. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egész terhesség alatt normális!!
2013. febr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, megkérdeztem a dokit róla, azt mondta, hogy normális. Ha nagyon zavar, lehet rá szedni valami gyógyszert, de nem szükséges. Hamarosan úgyis vesznek kenetmintát, és megnézik, hogy nincs-e fertőzésed.
2013. febr. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!