Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire gond, hogy 14 hetesen...

Mennyire gond, hogy 14 hetesen nem híztam még?

Figyelt kérdés
12 heti uh-on minden rendben volt. Viszont úgy, hogy eszem igaz vannak néha kaja undoraim de eszek mindent egy keveset fogytam. Kb fél kilót. Tudom netes kalkulátort amit mutat nem kellene figyelembe venni de az szerint is már 1-2 kg-nál többet kellene mutatnia. Mozgok rendszeresen és figyelek az ételeimre is, hogy mit eszek. Lehet ezért nem nő a súlyom?
2013. febr. 6. 09:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Igen, valószínű azért nem hízol, mert ugyanazt az életmódot folytatod, amit a terhességed előtt is+plusz ilyenkor ugyan már beindulnak a folyamatok a szervezetben, de annyi többletsúlyt egyébként sem okozna, még pici a baba, kevés a magzatvíz stb. Én akkor kezdtem el többet hízni, amikor már nem dolgoztam.
2013. febr. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Akkor most megnyugodtam. Tudom az a fél kiló még nem sok csak elgondolkodtam, hogy ahoz, képest, hogy elméletileg a kalkulátor szerint már nőnie kellene a súlyomnak még mindig ugyan azon állok illetve még kicsit kevesebb is vagyok.
2013. febr. 6. 09:42
 3/17 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem kell még ilyenkor hízni, sokan fogynak a terhesség első trimeszterében. Én mindkétszer a 26. héten kezdtem gyarapodni 1-1 kilóval, akkor az már tényleg a baba, a méhlepény és a magzatvíz súlya. Ne aggódj, teljesen jó, ahogy most alakul a súlyod!
2013. febr. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj, hogy nem híztál? Én egész terhességem alatt 2 kilót híztam, igaz én túlsúlyos vagyok és nagyon figyeltem, de azért ettem rendesen, napi 5ször kis adagokat. 4 kilós volt a babám.
2013. febr. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Egíáltalán nem kellett volna még hízni. Én 22 hetesen 3kgval voltam még kevesebb mint mikor kezdtem.
2013. febr. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Most ruha nélkül a súlyom 61.5kg. Ez reális is. Taln azért gondoltam, hogy hízni fogok, mert lányomnál már ilyenkor egy picivel többet mutatott a mérleg és most, hogy 3 hónapig a nagy sétákon lépcsőzéseken kívül külön nem sportoltam arra gondoltam, hogy jobban meg fog indulni. Na meg a család, mert állítólag sovány vagyok. Igaz teljesen más a második terhességem is, hiszen -15kg-al indultam és most már gyakorlatilag nincsen súlyfeleslegem. De azt sem szeretném, hogy baja legyen a kis manónak odabent. Ezért aggodalmaskodtam.

Mindenkinek megy a zöld kéz sokat segítettetek.

2013. febr. 6. 10:14
 7/17 anonim ***** válasza:
Én az 12 hétig fogytam 4 kilót.Most vagyok 35 hetes és 2kg-ot híztam azóta.75-el kezdtem most vagyok 77.Úgyhogy szerintem nem para.Bár én túlsúllyal kezdtem ezért kevesebbet kell híznom.
2013. febr. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én is fogytam 2 kilót az első trimeszterben. Most az utolsóm hónapban vagyok, ahhoz képest 8 kilót híztam, most vagyok kb. 64 kiló. Se a doki, se a védőnő nem mondta, hogy ezzel gond lenne.
2013. febr. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Az a jó, hogy még nem híztál. 20 hetes koromig nem híztam semmit és 13 kiló lett a vége, pedig végig 180 gr-os szénhidrát diétán voltam, amit be is tartottam.
2013. febr. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
én ilyenkor -5 kg nál jártam és alpból 47 kg voltam...képzelheted...egyáltalán nem baj ha fogysz :)
2013. febr. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!